Насіння салату у Києві. Продаж насіння салату - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння салату

Насіння салату

Аттіко

Один з найбільш смачних салатів в світі. Має пряме рівне листя, яке швидко формує досить щільну головку. Зовнішні листки темно-зелені, внутрішні приємного жовтувато-білого забарвлення. Стійкість до Bremia BL рас 1-16, 19, 21. Аттіко не схильний до опіків кінчиків. Насіння придатне для осінньої, весняної і літньої висадки.

Основні характеристики:

 1. неперевершені смакові якості;
 2. імунітет до крайових опіків;
 3. привабливий колір головки;
 4. стійкість до захворювань.


Барселона

Сорт салату типу Айсберг з енергійним ростом для літнього, осіннього і весняного висадки. Середньопізнє дозрівання. Стійкий до Bremia BL 1-16, 19, 21 і листової салатної попелиці (Nasonovia ribisnigri). Качани округлі, щільні, середнього і великого розміру зі свіжим зеленим кольором. Завдяки своїй будові і формі головки ідеально підходить для салатної промисловості. Добре протистоїть опікам кінчиків листя.

Основні характеристики:

 1. придатність для переробки;
 2. свіжий зелений колір;
 3. стійкість до опіків кінчиків.


Бетанто

Листовий салат типу "дубовий лист". Розетка середнього розміру, відкрита, щільна. Листя вертикально спрямоване, насичено-червоного кольору. Прекрасно зберігається тривалий період. Придатний для вирощування в закритому грунті на грунтосуміші і на NFT лініях. Стійкий до Bremia BL 1,3-18,20-22,25.

Основні характеристики:

 1. розетки насичено-червоного кольору;
 2. придатний до тривалого зберігання;
 3. стійкість до захворювань.


Галера

Новий хрусткий качанний салат типу Айсберг. Качани насиченого зеленого кольору. Помірно щільні, вагою близько 500 грам. Добре піддається вирощуванню в річному обороті. Відмінна стійкість до крайових опіків листя. Має високу стійкість до стрілкування в літній період вирощування. Сорт стійкий до різного роду гниття листя, які проявляються при перезволоженні грунту і повітря. Ця особливість робить його бездоганним лідером серед інших сортів цього типу при вирощуванні в південних зонах і жарких кліматичних умовах.

Основні характеристики:

 1. стійкість до високих температур;
 2. вирощування в річному обороті;
 3. стійкість до крайових опіків.


Кортіна

Головчасто маслянистий салат для вирощування в закритому грунті на грунтосуміші. Сорт має високу стійкість до крайових опіків і стрілкування при високих температурах. Крім цього сорт дуже легкий у прибиранні – його зручно і просто зрізати. Кортіна використовують у більшості європейських країн для вирощування в закритому грунті.

Основні переваги:

 1. раннє дозрівання;
 2. спеціалізація на закритому грунті;
 3. простота догляду;
 4. стійкість до крайових опіків.


Куала

Новий сорт салату типу Айсберг. Підходить для вирощування у відкритому грунті, як у весняний період, так і осінній. Формує компактну, ідеальної форми головку, насичено-зеленого кольору. Характерною особливістю є ранні терміни дозрівання і формування головки при різних умовах вирощування (завжди робить голови). Сорт стійкий до Nr і Bremia BL 1-7,12-16,18-25.

Основні характеристики:

 1. форма головки;
 2. ранні терміни дозрівання;
 3. завжди тримає голову.


Легенда

Новий сорт салату типу Ромен. Придатний для вирощування у весняно-осінній сезон у відкритому і закритому грунті. Сорт має високу стійкість до внутрішньо крайових опіків і стрілкування при високих температурах. Формує компактний качан середнього розміру зеленого забарвлення. Листя злегка пухирчасті. Призначений для свіжого ринку і переробки. При формуванні головки в осінній період листя не закручуються по спіралі. Сорт стійкий до Bremia BL 1-16, 19, 21, 23.

Основні переваги:

 1. компактний качан середнього розміру;
 2. для свіжого ринку і переробки;
 3. стійкість до внутрішніх крайовим опіків.


Ліфлі

Ранньостиглий сорт салату – термін готовності до реалізації через 35 – 40 днів. Цей сорт стійкий до крайових опіків і некрозів. Коренева система стійка до різних кореневих захворювань, які можуть виявлятися при вирощуванні при NFT технології. Утворює великий, соковитий лист з маленькою розеткою. Лист темно-зелений (помітно темніше ніж у РІТС) з яскраво вираженою курчавістю. Разом з кореневою системою, при температурі 2 – 3°С зберігається близько тижня. Є лідером продажів в зимовий період через темно-зелений колір листової поверхні.

Основні характеристики:

 1. насичена зелене забарвлення;
 2. вирощування в зимовий період;
 3. скоростиглість.


Онікс

Листовий салат типу Лолло Биондо світло-зеленого забарвлення з добре гофрованими листками. Розетки важкі. Сорт високостійкий до стрілкування, має середні темпи зростання. Підходить для вирощування в умовах відкритого та закритого грунту. Стійкий до крайових опіків. Показує хороший результат, навіть при несприятливих умовах зростання. Стійкий до листової попелиці (Nasovia) і Bremia BL 1-17,19,21,23.

Основні характеристики:

 1. повна відкритість;
 2. стійкий до стрілкування;
 3. стійкий до крайових опіків.