Голландське насіння квітів - "4 Сезони"

 
 
 


Насіння квітів

Квіти - це головна окраса Вашої прибудинкової території, помешкання і навіть офісу. Кімнатні та вуличні рослини подарують Вам хороший настрій, приємний запах і фантастичний вид, а це вже частинка щастя у Вашому житті. У нас Ви можете замовити насіння будь-яких квітів, при чому, ми завжди порадимо, які краще вибирати і як за ними доглядати.


По періоду цвітіння насіння квітів поділяється на кілька видів:

  • Однорічні (ті, які зацвітають один раз). Це Айстри, Бальзамін, Вербена, Гіпсофіла, гвоздика Шабо, Жоржина, Ешольція, Календула, Майорці, Матіола, Нікотіна та інші.
  • Дворічні (ті, які зацвітають два роки підряд). Такими являються Віола, Китайська і Садова Гвоздики, Дзвоники, Мальви, Маргаритки, Незабудки, Хесперис, Енотера і т.д.
  • Багаторічні (ті, які зацвітають кілька років підряд, бо залишають по собі насіння природнім чином). Такими є Ерлін, Водозбір, Гейхера, Горецвіт, Горошок, Ехінацея, Книфофія, Люпін тощо.

Дуже великий попит на насіння квітів, які ростуть в домашніх умовах. Готові рослини такого типу при покупці досить дорогі і не кожному “по кишені” їх купити. А от насіння - це зовсім інша справа: за помірну ціну широчезний вибір і можливість влаштувати у домівці навіть оранжерею. Одними з найпопулярніших таких рослин стали Барвінок, Баухінія, Бегонія, різні варіанти кактусів, Гранат, Бруссонетія, Каланхоє, Камелія, Кассія, Кигелія, Жаккаранда, Карликова Кава та інші карликові дерева, Куфея, Мімоза та багато інших.


Насіння квітів засівається посезонно (весна, літо, осінь), винятком стали тільки кімнатні рослини: їх можна засівати в будь-яку пору. Оскільки вазони захищені від погодних умов, то не потребують використання особливих добавок, засобів від хворіб і шкідників, добрив.


Дуже популярні засівання дерев та кущів, особливо при використанні ландшафтного дизайну. Руки професіоналів творять чудеса з декоративних рослин, чим прикрашають подвір’я сотень сімей.


Найкращим насінням вважається голландське. Воно якісне і добре сходить. Наша компанія пропонує найкращі голландські сорти квітів за низькими цінами. Купити їх можна як у Києві, так і в інших містах. Ми дбаємо про умови доставки та зберігання, чим гарантуємо хорошу якість. Пропонуємо понад сто сортів декоративних квітів з можливістю покупки оптом і в роздріб.