Насіння баклажану сортів Анет, Тіренія - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння баклажану

Насіння баклажану

Анет

Насіння баклажану

Ранньостиглий (60 — 70 днів після висадки розсади) гібрид баклажана з видовженими циліндричними плодами. Рослина потужна, висока, з прекрасним листовим покриттям, дуже урожайна, з раннім початком і тривалим періодом плодоносіння (плодоносить не зменшуючи темп до заморозків). Завдяки швидкому відновленню вегетативної маси добре протистоїть атакам комах, кліщів. Плоди гладкі, блискучі, темно-фіолетеві, рівні, легко набирають масу до 300 — 400г. Плоди транспортабельні, з високими смаковими якостями. Придатні для вирощування у відкритому грунті і плівкових теплицях у весняно-літньо-осінніх періодах.

Основні характеристики:

  1. ранньостиглість;
  2. швидка регенерація;
  3. транспортабельність;
  4. товарний вигляд;
  5. продуктивність.


Тіренія

Насіння баклажану

Ранньостиглий гібрид баклажана придатний для вирощування в жарких умовах (пізня весна, літо, рання осінь) як у відкритому грунті, так і в плівкових теплицях. Плоди округло-видовженої форми, з гладкою шкіркою, досить великих розмірів: у хороших умовах вирощування вага плоду досягає від 450 — 500 до 700 г. Забарвлення дуже яскраве, насиченого пурпурно-чорного кольору, сильна рослина, компактна з прекрасним листовим покриттям, дуже урожайна з раннім початком і дуже тривалим періодом плодоношення, з хорошою стійкістю до нахилу стебла. Плоди довго не старіють, мають високу щільність, тривалий період зберігаються, транспортабельність. М'якоть світла, дуже ніжна і в той же час щільна, з високими смаковими якостями, без гіркоти.
Насіння овоча дуже дрібне і непомітне. Пізнім літом і восени; в плодах дуже мало насіння (тенденція до партенокарпії). За 1 місяць плодоносіння дає врожайність 40 — 45 т/га і вище.

Основні характеристики:

  1. ранньостиглість;
  2. великі плоди;
  3. невелика кількість насіння;
  4. продуктивність;
  5. відсутність гіркоти.


Технології вирощування баклажану