Купити насіння моркви. Голандське насіння сортів моркви - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння моркви

Насіння моркви

Колтан

Насіння моркви

Новий гібрид моркви флаккійсько-нантського типу для зберігання, переробки і реалізації в свіжому вигляді. Має пізні терміни дозрівання (130 – 140 днів). Коренеплоди 18 – 21 см, вирівняні за формою і масою, інтенсивно-оранжеві, важкі. При високій густоті (1,2 – 1,3 млн) посіву коренеплоди мають циліндричну форму, при більш розрідженій - конічну. Здорова темно-зелена гичка. Хороша стійкість до несправжньої борошнистої роси та альтернаріозу. Високий товарний урожай. Зберігається 5 – 7 місяців. Високий вміст каротину. Маленька, інтенсивно забарвлена серцевина. Добре плодоносить на всіх типах грунтів. Для отримання найбільших результатів рекомендується вирощувати насіння овоча на гребенях.

Основні характеристики:

 1. продуктивність;
 2. товарний вигляд продукції;
 3. тривале зберігання;
 4. невибагливість до типів грунту;
 5. стійкість до захворювань.


Лагуна

Насіння моркви

Новий гібрид ранньостиглої моркви нантського типу. Характерною особливістю є однорідний урожай вирівняних за формою та величиною коренеплодів. Відмінні смакові якості. Високий вміст каротину. Забарвлення серцевини і м'якоті – інтенсивно-жовтогаряче. Серцевина дуже маленька. Високий урожай товарних коренеплодів практично немає відходів. Коренеплоди довжиною 17 – 20 см, циліндричні, рівні. Початок збирання можливо вже на 60 – 65 день після того, зійшов урожай, 90% урожаю на 80 – 85 день. Придатна для вирощування в дуже ранній термін і підзимовий посів.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. однорідність продукції;
 3. продуктивність;
 4. товарний вигляд коренеплоду;
 5. смакові якості.


Ред Кор

Ранній сорт моркви типу Шантане з відмінними смаковими якостями. Коренеплоди дуже однорідні, короткі 11 – 16 см, конічні. Серцевина соковита, інтенсивно-оранжева, за кольором не відрізняється від основного забарвлення м'якоті. Має підвищений вміст каротину, цукрів, майже повна відсутність гіркоти, при дотриманні балансу добрив не накопичує нітратів. Дуже високоврожайна. Максимальний урожай коренеплоди набирають на 78 – 86 день вегетації. Морква придатна для вживання в свіжому вигляді і переробки. Стійкий до стрілкування, підходить для підзимових і ранніх строків посів. Для закладки на зберігання рекомендується практикувати пізні посіви. Норма висіву для ранньої продукції 1 – 1,2 кг/га, для масового урожаю до 1,5 кг/га.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. товарний вигляд;
 3. продуктивність;
 4. стійкість до стрілкування;
 5. придатність до зберігання.


Сіркана

Насіння моркви

Новий гібрид моркви нантського типу для зберігання, переробки і реалізації в свіжому вигляді. Середньопізні строки дозрівання (120 – 130 днів). Коренеплоди 18 – 20 см, циліндричні з добре виконаним кінчиком, вирівняні за формою і масою, інтенсивно-оранжеві. Здорова темно-зелена гичка. Високий товарний урожай. Зберігається 6 – 8 місяців. Високий вміст каротину. Дуже маленька серцевина, за кольором не відрізняється від решти м'якоті. Рекомендована для всіх типів грунтів.

Основні характеристики:

 1. товарний вигляд продукції;
 2. придатність для зберігання;
 3. однорідність коренеплодів;
 4. невибагливість до типу грунту.


Елеганс

Насіння моркви

Гібрид моркви Нанті-типу з коренеплодами трохи коротше звичайного (18 – 20 см). Генетичною особливістю цього гібрида є якість насіння. Насіння Елеганс F1 має високий рівень проростання і схожість. Завдяки цьому урожай сходить раніше і дружніше. Вегетаційний період становить 130 – 140 днів. Листя темно-зеленого кольору, добре утримується на коренеплоді. Тривалий час життя листової поверхні, нормально розвинене листя, розміщене вертикально і не має зіткнення з грунтом, дозволяє зменшити ймовірність захворювання альтернаріозом. У вересні починає утворювати нове листя. Це сприяє збільшенню періоду зберігання і не знижує якість коренеплодів. Коренеплоди стійкі до пошкодження при збиранні, через це великий вихід нетто продукції, як після збирання, так і після миття. Елеганс F1 – морква стійка до ламання. Поверхня коренеплодів абсолютно гладка і легко очищається від бруду. Після миття коренеплоди набувають дуже красивого яскраво-оранжевого забарвлення, яке залишається таким на повітрі (при нормальній температурі) на довгий час. Однією із стандартних особливостей всіх гібридів Нунемс є відсутність зелених плічок, яке в поєднанні з яскраво-оранжевим забарвленням дуже важливо для реалізації продукції в свіжому вигляді. Неймовірна стійкість коренеплодів до пошкоджень, сила кріплення листя до коренеплоду, роблять даний гібрид незамінним при механічному збиранні урожаю.

Основні характеристики:

 1. стійкість до ламання;
 2. однорідне яскраво-оранжеве забарвлення;
 3. стійкий для механізованого збирання;
 4. енергія проростання.


Технології вирощування моркви