Насіння кавуна. Оптовий продаж насіння кавуна - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння кавуна

Насіння кавуна

Ред Стар

Насіння кавуна

Ранньостиглий гібрид (60-65 днів) типу Шуга Бебі, або як багато хто звик – тип "Огоньок", з досить тривалим періодом збору плодів. Плоди мають характерне темно-зелене забарвлення з масою 6 – 10 кг і хорошу транспортабельністю. М'якоть темно-червона, дуже солодка, ніжної структури. Насіння цього овочу маленьке, темно-коричневе майже чорне. Рослина сильна, невибаглива у вирощуванні, високопродуктивна. Призначений для вирощування як у відкритому ґрунті, так і під плівкою. Добре адаптований до різних кліматичних зон і умов вирощування.

Основні характеристики:

  1. ранньостиглість;
  2. сильна рослина;
  3. невибагливість;
  4. транспортабельність;
  5. висока продуктивність.


Вікторія

Насіння кавуна

Ультраранній кавун з концентрованим дозріванням плодів. Формує округлі, смугасті, дуже однорідні плоди середньою вагою 5-8 кг. Є найбільш раннім гібридом з усіх існуючих на ринку. Рослина компактна, на ранніх стадіях розвитку вимагає посиленого "харчування" та оптимального поливу, проте з розвитком вегетативної маси і продуктивності віддає сторицею за всі вкладені зусилля. Зав'язь детермінована. М'якоть ніжна, червона, соковита, з високими смаковими якостями. Насіння маленькі, темно-коричневі. Дуже врожайний сорт. Призначений для отримання продукції в найбільш ранні терміни (особливо з використанням тимчасових плівкових укриттів) і реалізації врожаю за найвищою ціною.

Основні характеристики:

  1. ранньостиглість;
  2. однорідність плодів;
  3. продуктивність;
  4. компактність.


Ерлі Саманта

Відмінний гібрид для вирощування в плівкових укриттях. Дуже ранній, плід подовжений, з темно-зеленими смугами Середня вага плодів 9 – 10 кг. М'якоть темно-червоного кольору, з високим вмістом цукру. Дуже хороший листовий покрив. Добре транспортується.

Призматика

Дуже інтенсивний червоний колір м'якоті. Високий вміст цукру (більше 12%). Дуже велика продуктивність. Стійкий до фузаріозу. Плоди великі, однакового розміру вагою 11 кг і більше. Велике листя добре вкриває рослину.

Карнаката

Дуже ранній гібрид кавуна. Великі плоди, округлої форми, масою від 10 кг. М’якуш хрусткий, тонкої текстури, яскраво червоного насиченого кольору з високим (12%) вмістом цукру. Насіння дрібне, темно-коричневе. Шкірка щільна, оптимальної товщини, що дозволяє транспортувати плоди на далеку відстань без втрати якості.

Кримсон Світ

Середньоранній, сильно розповсюджений та загальновизнаний з усіх існуючих сортів кавуна. Плоди округлої форми вагою 8 – 11 кг. М’якуш хрусткий, темно-червоний без прожилок. По вмісту цукру з ним не може зрівнятися ні один з відомих сортів та гібридів. Колір шкірки – світлі та зелені смуги. Відмінна транспортабельність. Високоврожайний навіть в умовах посухи. Стійкий до фузаріозу.

Нельсон

Ранній гібрид кавуна типа Кримсон Світ. Вегетаційний період 80 – 85 днів від повного сходу. Плоди овальної форми середньою вагою 12 – 15 кг. Завдяки товстій шкірці гібрид прекрасно транспортується на довгі відстані. Гарна форма і підвищений вміст цукру робить цей гібрид популярним серед покупців і фермерів.

Технології вирощування кавунів