Насіння капусти білокачанної, брюсельської, цвітної, пекінської - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння капусти

Насіння капусти

Капуста білоголова

Наш великий асортимент містить гібриди, придатні як для раннього врожаю так і для тривалих термінів зберігання, гібриди плоскої та круглої форми, великі та міні-капусти. Всі види підходять як для свіжого ринку, так і для різних промислових сегментів. Слідуючи новим тенденціям ринку, наша компанія активно розповсюджує тільки краще насіння овочів, в даному випадку – сорти білокачанної капусти, із заздалегідь заданими властивостями від виробників, переробників і споживачів.

Капуста брюсельська

Капуста брюссельська в порівнянні з іншими видами займає невеликі площі. Використовується, в основному, для замороження. Вимагає досить високого рівня вмісту азоту (до 200 кг/га), особливо на початку росту. Для прискорення дозрівання качанчиків і вирівнювання їх за розміром необхідно видалити верхівку рослини при досягненні розміру качанчиків 1 см. Брюссельська капуста набуває характерний смак після проморожування качанчиків.

Капуста червонокачанна

Наш асортимент містить гібриди, з різним періодом вегетації. Червонокачанна капуста відноситься до роду хрестоцвітих і вирощується на обмежених площах порівняно з білокачанними сортами. Капусту червонокачанну можна знайти на полицях магазинів у свіжому та обробленому вигляді. Однак, заморожена і оброблена червонокачанна капуста користується найбільшою популярністю. Червонокачанна капуста також відмінно підходить для хімічної промисловості.

Капуста листова

Капуста листова – це і є дикоростучий вид, предок всієї капусти, що росте в середземноморських районах Західної Європи та Північної Африки. Цей вид капусти – найморозостійкіший, він переносить зниження температури до -15°С, багато сортів стійкі до високих температур. Висота капусти листової залежить від сорту. Низькі сорти виростають всього на 30 – 40 см, а інші можуть досягати і 90 см. Капуста листова виділяється листям (кучерявим, плоским тощо).

Капуста пекінська

Популярність пекінської капусти росте з кожним роком. Є гібриди для зберігання (3 місяці). При вирощуванні ранньої капусти, коли існує небезпека низьких температур, розсаду необхідно вирощувати при температурі 15°С, що знизить цвітучість. Для подовження періоду зберігання використовують сховища з контрольованим середовищем по параметрах кисню і вуглекислого газу. Перед реалізацією качани рекомендується загортати в плівку.

Капуста савойська

Асортимент містить гібриди від раннього до пізнього строку дозрівання, що дозволяє відповідати вимогам ринку та промисловості. Савойська капуста вирощується як для продажу на ринку, так і для промислового використання. Савойська капуста – один з найстаріших сортів капусти родом з середземноморського регіону.

Капуста цвітна

Наша компанія пропонує сорти та гібриди цвітної капусти від раннього до пізнього строку дозрівання. Наш асортимент містить тільки якісне насіння всесвітньовідомих виробників. Цвітна капуста користується великою популярністю в багатьох країнах. Вона широко продається як свіжий продукт, але також ідеально підходить для промислового використання. Міні цвітна капуста стає все більше популярна в супермаркетах.

Капуста брокколі

Брокколі відома своїм самим позитивним впливом на здоров'я. Вона має найвищий вміст вітамінів А і B, рибофлавіну і кальцію. У зв'язку з коротким періодом зберігання дуже важливо чітко організувати весь ланцюжок від збирання в ранкові години до охолодження продукції. Для забезпечення безперебійного надходження продукції використовують гібриди з різним терміном вегетації або висадку з тижневим інтервалом.

Капуста кольрабі

Кольрабі холодостійка і швидкостигла рослина, дає урожай раніше, ніж рання білокачанна капуста. Кольрабі займає невеликі площі, хоча в ряді країн, таких як Німеччина, досить популярна. Використовується для приготування салатів. Великоплідні сорти мають високу врожайність і м'який смак і використовуються для переробки. Технологія вирощування досить проста. Реалізують частини листя або упакованою в пластикові пакети.