Добрива для газонів, мінеральні добрива - Базатоп (Basatop), Флоранид (Floranid) у Києві - "4 Сезони"

 
 
 


Добрива

Будь-які рослини, вирощені спеціально, потребують добрив (органічних та неорганічних речовин, які сприяють живленню культурних рослин та покращенню врожаю). Вони стануть захистом для Вашого врожаю і забезпечать Вам мінімум сил і витрат на результат. Добрива поділяються на кілька категорій:

  • Мінеральні (або штучні): містять поживні елементи, які потрібні рослинам у сільському господарстві. Вони збільшують врожайність, покращують якість продукції, підвищують стійкість культур у несприятливих погодних умовах. Мінеральні добрива в першу чергу містять азот, фосфор, калій, кальцій, магній, сірку та залізо. Вони поділяються на змішані та складні. До змішаних належать механічні суміші з поживними речовинами (наприклад, сульфат амонію), а до складних - хімічні речовини з поживними елементами (наприклад, нітратні добрива).
  • Органічні: ті, які містять елементи живлення рослин у формі органічних сполук (гній, торф, солома, тирса, мул, компости, відходи та зелене добриво). Мають поживні речовини, які покращують властивості грунту.
  • Органо-мінеральні (сапропель, торфи).
  • Бактеріальні (містять монокультуру або мікроорганізми): накопичуються в грунті і стимулюють ріст і розвиток рослин.
  • Зелені (свіжа зелена маса з рослин).

Для повноцінного росту і дозрівання сільсько-господарських культур просто необхідно купувати добрива різних видів. В залежності від призначення в нас вони поділяються на:

Бажано використовувати їх по призначенню для кожного виду, тоді Ви одразу побачите очікуваний результат. Як саме їх використовувати, завжди можна почитати в інструкціях або ж проконсультуватись у наших спеціалістів, які з радістю Вам допоможуть у таких питаннях.


Ми готові запропонувати величезний вибір добрив, доставку по Києву та по всій Україні, конкурентноспроможні ціни та обслуговування на високому рівні. В комплексі з добривами Ви можете також придбати засоби для захисту рослин, наприклад, гербіциди виробництва компанії Bayer. Співпрацюючи з нами, Ви матимете прекрасний двір та багатий урожай. Не варто витрачати вільний час на порівняння цін та пошуки дійсно якісного продукту.