Насіння редиски. Зимовий, парниковий, скоростиглий редис - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння редиски

Насіння редиски

Анабель

Новий гібрид редиски призначений для зимового вирощування в скляних теплицях і плівкових укриттях. Переносить недостатню освітленість і знижені температури, період посіву з жовтня по березень, рекомендована густота стояння 200-250 рослин на 1м.кв. Швидко формує коренеплоди – збір урожаю через 23 – 25 днів після сходів, в умовах низьких температур і недостатньої освітленості вегетаційний період становить 50 – 55 днів. Не зупиняється зростання, бадилля не витягується і дає гарантований урожай, завдяки стійкості до недостатньої освітленості і низьких температур. Невелике і компактне бадилля робить пучки Янокса привабливими для ринку, прискорює їх в'язання, а також збір врожаю в цілому. Круглі коренеплоди діаметром до 3 см, масою 16 – 23 грам, гладка шкірка яскраво-червоного кольору, м'якоть біла, соковита, щільна. Однорідний урожай, висока товарність, при точному посіві урожай можна зібрати за один прийом (схема посіву 6 х 6 см).

Основні характеристики:

 1. скоростиглість;
 2. тіньовитривалість;
 3. переносить знижені температури;
 4. однорідність продукції;
 5. товарність, одноразовий збір.


Дабил

Насіння редиски

Самий скоростиглий гібрид редиски (18 – 23 дні). Дабил F1 перевершує всі інші гібриди величиною своїх коренеплодів (діаметр до 4,5 см і вага близько 30 – 35 грам). Коренеплоди привабливого яскраво-червоного насиченого кольору, з білою щільною м'якоттю. Навіть при перестої на корені вони не бувають порожнистими, що робить їх лідерами на ринку. Продовжує розвиток при знижених температурах на відміну від інших сортів, таким чином обходячи їх по термінах дозрівання на 5 – 7 днів. Однорідність насіння овоча і генетичні особливості Дабил F1 дозволяють збирати урожай за один прохід (в цьому випадку повинен бути проведений точний посів за схемою 6 х 6 см, 6 х 5 см або 5 х 5 см). Маленьке бадилля дозволяє максимально ущільнювати посіви: у закритому ґрунті при дотриманні оптимальної вологості можна використовувати схему 6 х 5 см, у відкритому ґрунті і при використанні тимчасових укриттів можна використовувати схему посіву 5 х 5 см, що дозволяє розмістити на 1м.кв. до 400 рослин. Маленьке бадилля дозволяє економити час при упаковці в пучки, а також зменшує тоннаж при транспортуванні. Довго зберігає товарний вигляд як при упаковці пучками, так і без бадилля. Головна особливість Дабил F1 – це можливість заощадити до 40% витрат і збільшити прибутковість від 30% до 100%. Самий ранній збір, висока врожайність, одноразовий збір, висока товарність, тривалий період зберігання і, як наслідок – відсутність конкуренції при реалізації.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість, великі коренеплоди;
 2. можливість одноразового збору;
 3. продуктивність;
 4. однорідність продукції.


Сора

Насіння редиски

Скоростиглий сорт великоплідний, всесезонного редису – перший збір врожаю (при оптимальних умовах вирощування) через 20 – 22 дні після появи сходів. Добре переносить знижені температури, тому відмінно підходить для вирощування в плівкових теплицях ранньою весною і восени. Бадилля невелике і компактне, що дає можливість розмістити максимально велику кількість рослин на одиниці площі в порівнянні з іншими сортами (близько 300 рослин). Коренеплоди насиченого темно-червоного забарвлення, однорідні за розміром, круглої форми, діаметр до 4 см, маса 20 – 25 грам, з тоненьким і коротким корінцем, і чудовою якістю м'якоті сніжно білого кольору. При необхідності отримання великих плодів період збору може бути значно подовжений без ризику їх пустотілості, при перестої на корені не утворює порожнеч. Сора дуже довго зберігає товарні якості, будучи зірваною і навіть помитою, і добре переносить транспортування на далекі відстані. Пов'язані пучки мають чудовий товарний вигляд.

Основні характеристики:

 1. скоростиглість;
 2. товарність коренеплодів;
 3. транспортабельність;
 4. продуктивність.


Технології вирощування редису