Насіння столового буряка - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння буряка

Насіння буряка

Болівар

Високоурожайний сорт столового буряка як для вживання в свіжому вигляді та і для зберігання і переробки. Коренеплод округлої форми, однорідний за розмірами, мякоть рівномірного кольору без концентричних кілець. Придатний для отримання літнього (раннього) і пізнього (на зберігання) урожаю.

Основні характеристики:

 1. всесезонна продуктивність і однорідність;
 2. відсутність концентричних кілець;
 3. універсальність використання.


Пабло

Високоврожайний середньостиглий (115 днів) гібрид столового буряка для тривалого зберігання, переробки і вживання у свіжому вигляді. Коренеплоди округлі, однорідні за формою і розміром, з гладенькою шкіркою. М'якоть рівномірного інтенсивного темно-червоного кольору без світлих радіальних кілець. Стійкий до стрілкування і церкоспорозу.

Основні характеристики:

 1. ідеальне поєднання форми і забарвлення;
 2. добре зберігається.


Боро

Середньопізній (110-115днів) високоврожайний гібрид столового буряка. Коренеплоди округлої форми, вирівняні, м'якоть насиченого яскраво-червоного кольору, шкірка гладенька. Завдяки добре розвиненій листовій розетці, гібрид придатний для механічного збирання. Використовується для зберігання, свіжого ринку, а також як фарбник. Стійкий до альтернаріозу і церкоспорозу.

Основні характеристики:

 1. ідеальне поєднанням форми і забарвлення;
 2. добре зберігається.


Екшен

Округлий коренеплід, з хорошою внутрішньою структурою без кілець, для реалізації у свіжому вигляді, переробки та зберігання. Листя вертикальні, потужна коренева система, придатний для вирощування в посушливих регіонах. Вегетаційний період 105 днів.

Основні характеристики:

 1. ранній, стресостійкий для свіжого споживання;
 2. потужна коренева система;
 3. добре переносить посушливі умови;
 4. відмінне забарвлення без кілець.


Ронда

Середньопізній (118-120 днів) високоврожайний гібрид столового буряка. Коренеплоди округлі, однакові за формою та розміром, з гладкою шкіркою. М'якоть рівномірного інтенсивного темно-червоного кольору без світлих радіальних кілець. Стійкий до стрілкування і церкоспорозу. Використовується для довготривалого зберігання, переробки та вживання в свіжому вигляді. При довготривалому зберіганні не втрачає насиченість кольору. Насіння овочів цього сорту продуктивне в усіх регіонах України.

Основні характеристики:

 1. потужний листовий апарат;
 2. висока стійкість до листових захворювань;
 3. можливе збирання комбайном;
 4. гладкі вирівняні коренеплоди;
 5. тривало зберігається не темніє.


Бікорес

Пізньостиглий (130 днів) високоврожайний сорт столового буряка для зберігання, переробки і свіжого ринку. Коренеплоди округлої форми, однорідні за розміром, м'якоть рівномірного темно-бордового кольору без радіальних кілець з гладенькою шкіркою. Потужна коренева система, маленька листова розетка і стійкість до церкоспорозу, робить цей сорт оптимальним для вирощування в південних регіонах України.

Основні характеристики:

 1. придатний для вирощування в південних регіонах;
 2. добре зберігається;
 3. формує високий урожай;
 4. найпоширеніший сорт;
 5. хороше забарвлення.