Засоби захисту рослин - купити оптом в Києві - "4 Сезони"

 
 
 


Засоби захисту рослин

Розвиток сільського господарства в Україні залежить не тільки від якості землі, погодніх умов та способів засіювання. Є ще багато різних чинників, які впливають на рівень родючості та якість вирощеної продукції. В будь-якому випадку всі рослини потрібно захищати від шкідників, бур’янів тощо. Розглянемо детальніше всі засоби захисту рослин:

Гербіциди

Це засіб захисту, який дає можливість зменшити кількість небажаних рослин, які заваджають хорошому розвитку культур; попереджає грунтову ерозію; знижує втрату вологи. Поділяються на селективні (вибіркової дії) та неселективні (загальної). Наприклад: Аксіал, Банвел, Гезагард, Гоал, Дербі, Діален Супер та багато інших.

Фунгіциди

Запобігають грибним інфекціям, які вбивають розвиток культур ще на зародковому етапі. Це чи не єдиний спосіб боротьби з грибами, який з великими труднощами виводився протягом багатьох століть. Серед виробників такі: Амістар, Квадріс, Дітан М-45, Ревус, ридоміл і т.д.

Інсектициди

Засыб для захисту рослини від шкідливих комах, які не дають їм повноцінно розвиватись та дозрівати, регулюють чисельність шкідників, запобігають втраті урожаю та підвищують його якість. Серед них такі: Актара, Актеллік, Вермітек, Воліам, Карате тощо.

Протуйники

Це оброблене насіння, яке захищає культуру при висіванні, зменшує витрати препаратів, знижує екологічне навантаження, бере на себе шкідливий вплив препаратів, якими обробляється. Представники: Апрон, Круїзер, Максим, Селест, Сертікор, Форс.

Органічне добриво

Це один з найкращих способів підвищення родючості грунтів, яке спричиняє зміну процесів обміну речовин і підвищує накопичення білків, сахарози та крохмалу. В даному випадку захист рослин відбувається способом вапнування кислих і гіпсування засолених грунтів, а також вибором гібридів та сортів, ЗЗР технологій. Можете спробувати Ізабіон.


Засоби захисту рослин можуть бути різними, головне - це якісний і постійний результат, який вони дають. А це вже можливо досягнути тільки методом проби. Продаж засобів захисту здійснюється як оптом, так і в роздріб.