Протруйник Юнта® Квадро | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Юнта® КвадроЮнта® Квадро

протруйники юнта квадро

Новий системний 4-компонентний протруйник комбінованої дії проти шкідників та проти збудників захворювань

Загальна назва: клотіанідин 166 г/л, імідаклоприд 166 г/л, протіоконазол 33,3 г/л, тебуконазол 6,7 г/л

Тип формуляції: текучий концентрат суспензії

 

Властивості:

Юнта® Квадро — новий інсекто-фунгіцидний протруйник, який захищає від широкого комплексу насіневої, ґрунтової та аерогенної інфекцій та комплексу ґрунтових та наземних шкідників. Цьому препарату притаманні стимулююча дія на проростаючі рослини та рострегулюючий еффект. Інсектицидна складова Юнта® Квадро накопичується як в кореневій зоні (дає здатність контролювати ґрунтових шкідників), так і в надземній частині (дає здатність контролювати наземних шкідників). Юнта® Квадро виявляє рострегулюючу дію на молоді рослини як в період проростання, так і на початку росту наземної частини. Завдяки цим здібностям Юнта® Квадро є ідеальним у вирішенні проблем з захистом рослин при використанні No-Till технологій, та знижує кількість ґрунтових шкідників під наступні просапні культури.

 

Застосування:


Пшениця озима
Летюча та тверда сажки, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, злакові мухи, цикадки, попелиці, хлібний турун, совка, блішки, дротяники — 1,5 – 1,6 л/т

Ячмінь озимий
Летюча, кам’яна сажки, чорна (несправжня) сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, злакові мухи, цикадки, попелиці, хлібний турун, совка, блішки, дротяники — 1,5 – 1,6 л/т


Препарату притаманна властивість зниження впливу абіотичних факторів: посуха, перезволоження, вплив перепадів температур. Також Юнта® Квадро властива стимуляція обміну речовин у рослині за рахунок комбінації клотіаніадіну, імідаклоприду та їх кількості.

 

Зберігання протруєного насіння:

Протруєне насіння повинне зберігатися в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні і висіватися, по можливості, безпосередньо після протруювання. Оброблене препаратом насіння може зберігатися понад рік, але його схожість і енергія проростання будуть залежати від умов зберігання. Запаси протруєного насіння, що готувалися до сезону, перед посівом повинні бути перевірені на схожість.

 

Техніка застосування:

Використовується будь-яке обладнання для безперервної обробки насіння.

Перед застосуванням Юнта® Квадро слід розбавляти водою. Наприклад: 8,5 л води + 1,5 л Юнта® Квадро = 10 літров супензійного розчину для обробки 1000 кг насіння.

Перед приготуванням робочого розчину слід перевірити його на змішуваність!

 

Сумісність:

Юнта® Квадро сумісний з іншими препаратами на безолійній основі для обробки насіння.

 

Переваги:

  • захист в чотирьох напрямках: наземні шкідники; ґрунтові шкідники; насіннєва інфекція; ґрунтова інфекція
  • дві моделі росторегулюючої дії, спрямовані на покращення морфології та фізіології культури
  • відмінна господарча ефективність
  • сприяє збільшенню продуктивних стебел

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити