Інсектициди Воліам Флексі® 300 SC | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Воліам ФлексіВоліам Флексі

інсектициди воліам флексі

Воліам Флексі® 300 SC к.с.
Зручна досконалість

 

Діюча речовина: Тіаметоксам 200 г/л + хлорантраніліпрол 100 г/л
Хімічна група: Неонікотиноїди + антраніламіди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 1 л
Препаративна форма: Концентрат емульсії

 

Механізм дії: До складу препарату входять дві хімічні речовини, з різними механізмами дії, що належать до різних хімічних класів – бізамідів (хлорантраніліпрол) та неонікотиноїдів (тіаметоксам). Препарат швидко припняє процес харчування, паралізує комах і призводить до їх загибелі. Хоча процес харчування припиняється миттєво, загибель комах настає приблизно за 4 дні. Протягом цього часу рослина вже не пошкоджується.

Спектр дії: сисні та гризучі шкідники.

Резистентність: Для запобігання розвитку резистентності не застосовувати на декількох поколіннях шкідників поспіль, не чергувати з препаратами з тим же механізмом дії.

Фітотоксичність: При дотриманні рекомендацій добре переноситься культурами. При появі нових сортів треба проводити перевірку.

Строк виходу на оброблені площі для догляду за посівами: механізовані роботи – 3 дні; ручні – 7 днів.

Особливості застосування препарату: Під час використання Воліам Флексі® 300 SC к.с. дотримуйтесь «вікна застосування» препарату, щоб уникнути застосування препаратів з однаковим механізмом дії на послідовних генераціях шкідників. «Вікно застосування» визначається періодом залишкової активності від одноразового або послідовного використання препаратів з однаковим механізмом дії. «Вікно застосування» не повинно перевищувати приблизну середню тривалість розвитку одного повного покоління шкідника. Використовуйте Воліам Флексі® 300 SC к.с. або інший препарат з таким самим механізмом дії не більше 2 разів проти одного покоління шкідника на певній культурі. Дотримуючись «вікон застосування», по черзі застосовуйте ефективні продукти з різними механізмами дії. Уникайте використання норм препарату менших ніж ті, що є зареєстровані, як під час використання в бакових сумішах, так і окремо. За можливістю використовуйте препарат у найбільш вразливі періоди розвитку шкідника.

Спосіб застосування: можна застосовувати будь-якє обладнання для наземного обприскування. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте обєм робочої рідини, згідно з нормою витрат на культурі. Оптимальні години для проведення захисних робіт з 6 по 9 годину ранку або з 7 по 9 годину вечора в безвітряну суху погоду при температурі не вище +25°С.

Сумісність: Воліам Флексі® 300 SC к.с. сумісний з багатьма пестицидами різної дії, якщо час застосування співпадає. В кожному конкретному випадку в разі сумнівів необхідне проведення перевірки на фізичну сумісність.

 

Переваги:
  • Комбінація двох діючих речовин дає змогу контролювати всі види сисних та листогризучих шкідників
  • Ефективно захищає до 30 днів (зменшує кількість обробок)
  • Безпечна для користувачів формуляція (не подразнює шкіру, не має різкого запаху)
  • Стійкий до змивання дощем та високих температур (висока трансламінарна та системна дії)