Фунгіцид Тілмор® | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Тілмор®Тілмор®

фунгіциди тілмор

Фунгіцид нового покоління для інтенсивного вирощування ріпаку та пшениці з потужною фунгіцидною дією. Росторегулятор ріпаку із застосуванням як восени, так і навесні.

Загальна назва: протіоконазол, 80 г/л + тебуконазол, 160 г/л

Тип формуляції: концентрат емульсії

 

Властивості:

Тілмор® — новий системний фунгіцид з двома діючими речовинами для найбільш ефективного захисту посівів озимого ріпаку та пшениці від комплексу хвороб. Препарат можна використовувати на пшениці під час вегетації від 2-х листків до кінця цвітіння. Для високої ефективності проти захворювань колоса необхідно застосовувати препарат під час цвітіння культури. Саме тоді відбувається інфікування колоса патогенами, тому в цей період потрібно застосувати Тілмор®.

Препарат має високу лікувальну та профілактичну дію проти фомозу, альтернаріозу, склеротиніозу та інших найпоширеніших захворювань ріпаку. Завдяки поєднанню протіоконазолу та тебуконазолу досягається неперевершений кумулятивний ефект.

За обробки озимого ріпаку в осінній період (3–5 листків культури) припиняється активне наростання наземної маси, в той час як фотосинтез продовжується, що сприяє накопиченню пластичних речовин в кореневій шийці та прискорює ріст добре розгалуженого коріння. Коренева шийка рослин ріпаку при цьому товщає, а точка росту закладається низько над землею. Застосування Тілмор® восени дає можливість проводити висів ріпаку в ранні строки, захищає від хвороб та підвищує його зимостійкість.

Використання фунгіциду Тілмор® навесні забезпечує здоровий стан рослин (системна дія), покращує формування бічних стебел та підвищує стійкість проти вилягання.

 

Застосування:

Застосування восени
Потужний фунгіцид та росторегулятор (інгібітор росту надземної частини рослин).
Норма внесення: 0,75 — 0,9 л/га
Норма внесення восени розраховується залежно від кількості листків на рослині (на 1 листок — 0,15 л/га препарату Тілмор®).
Обприскування в період від 3 — 5 листків культури, але не пізніше ніж за 14 днів до припинення вегетації ріпаку.

Застосування рано навесні
Фомоз, сіра гниль, борошниста роса, циліндроспоріоз: обприскування за висоти рослин 20 — 30 см
Норма внесення: 0,9 — 1,0 л/га


Культура Об’єкт, проти якого застосовується Норма витрати, л/га Кількість обробок
Ріпак Інгібування росту листя та підвищення стійкості до екстремальних погодних умов 0,75 – 0,9 1 (обприскування посівів з фази 4 – 6 листків культури)
Фомоз, склеротиніоз, циліндроспоріоз (росторегулююча дія) 0,9 – 1,0 1 (обприскування посівів за висоти культури 15 – 20 см)
Пшениця озима та яра Листкові плямистості: борошниста роса, іржасті збудники піренофорозу, септоріозу, фузаріозу 1,0 2 (обприскування масивів в період вегетації)
Фузаріоз, септоріоз, альтернаріоз колосу 1,0 – 1,5 2 (під час цвітіння – наливання колоса)

 

Селективність:

Тілмор® в рекомендованих нормах витрати добре сприймається усіма сортами зазначених культур.

 

Токсичність для бджіл та захист водойм:

В рекомендованих нормах витрати препарат нетоксичний для бджіл. Не допускати потрапляння препарату, його залишків і порожньої тари та упаковок до водойм.

 

Сумісність:

Тілмор® можна змішувати з багатьма регуляторами росту, інсектицидами, а також з іншими контактними і системними фунгіцидами.

 

Переваги:

  • потужний фунгіцид на ринку України, який має високу ефективність та найтриваліший захист проти фузаріозу колоса
  • потужна профілактична та лікувальна дія
  • тривалий захист листя та стебла від хвороб
  • добре виражений росторегулюючий ефект на ріпаку
  • відсутність фітотоксичності
  • відмінна змішуваність з мікродобривами та іншими засобами захисту рослин

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити