Головна > Новини

Як відрізнити оригінальний ПРЕСТИЖ від підробки?

 

ПРЕСТИЖ® — це унікальний ОРИГІНАЛЬНИЙ засіб від німецького виробника ТМ Байєр Гарден . Він поєднує в собі надзвичайно ефективний захист картоплі та овочів від колорадського жука, інших шкідників та хвороб, одночасно з «антистресовим» ефектом стимуляції росту рослин.

Завдяки своїй чудовій ефективності, Престиж® став надзвичайно популярним серед населення. Але він також є дуже популярним і серед шахраїв, які намагаються виробляти та продавати підроблені продукти та отримувати надприбутки на хвилі популярності данного препарата.  Такий Престиж® не тільки не в змозі захистити урожай, але, навпаки, може принести шкоду як рослинам, так і людям, які споживатимуть картоплю та овочі.

Тому надзвичайно важливо знати як виглядає оригінальна упаковка препарату Престиж. На сезон 2012 року є наступні упаковки препарату:

1) Упаковка 20мл – це флакон білого кольору з вертикальною зеленою полосою. Зелена полоса є елементом захисту від підробки -  вона виготовляється одночасно  з флаконом і цей колір проходить через усю товщину стінки флакона (його неможливо стерти). Укупорочна кришка червоного кольору с логотипом Байєр (так заваний Байєровський хрест)

2) Упаковка 60мл та 150мл – прозорий флакон  в  картонній коробці.  Елементи захисту: - на картонній коробці з тильної сторони є білий квадрат (після стирання білої фарби квадрату за допомогою монети або іншого твердого предмета ми бачимо логотип компанії Байєр (Байєровскький хрест)

- на картонній коробці можна бачити логотипи Байєр    що світяться в ультрафіолеті  

- кришка червоного кольору на якій нанесений логотип Байєр

3) Упаковка 500мл  - прозорий флакон з кришкою червоного кольору на якій нанесений логотип Байєр.

Надзвичайно важливо звертати на колір препарату. Він повинний бути рожевий, а не брудно рожевий або червоний.

Звичайно що в окремих випадках дуже важко відрізнити підробку від оригінального продукту, тому ми радимо усім своїм споживачам не випробовувати долю, не купляти Престиж з рук в неперевірених місцях продажу, а купувати в мережі ТКЦ «Зелений світ», та інших спеціалізованих магазинах, що є запорукою безпечного його застосування та отримання високих, якісних врожаїв.

 

         Як захистити томати від совок?

Найсучаснішим препаратом для боротьби з совками який має відмінну біологічну ефективність та відповідає жорстким токсикологічним умовам європейського виробництва овочів це новий препарат – Протеус.

Перш за все цей препарат має 2 діючої речовини – піретроідний компонент контактно-кишкової дії та системну діючу речовину інсектицидів п»ятого покоління.

Контактно-кишковий компонент «відповідає» за швидкий «нокдаун-ефект» препарату, активно діє на шкідника відразу ж  при попаданні на його покрови або при поїданні обробленої рослини.

Системна діюча речовина забезпечує тривалість дії препарату, яка дуже ефективна проти широкого спектру лускокрилих, зокрема совок.

Однак висока ефективність препарату обумовлена не лише високоефективними діючими речовинами, але і унікальною препаративною формою. Вона офіційно визначена організацією ФАО як ОД – «олійна дисперсія» (OD-oil dispersion) та запатентована Байєр КропСаєнс до 2021р.

Під час обприскування краплі олії, що містять діючу речовину, рівномірно розподіляються у воді. Після потрапляння на листя вода випаровується і на поверхні залишається олійна плівка з діючою речовиною. Саме це забезпечує міцне утримання препарату на листі, стійкість до змивання дощем і полегшення проникнення.

На сьогоднішній день існуючи препаративні форми не можуть конкурувати з олійною дисперсією що до утримання препарату на рослині, стійкості до змивання дощем та збільшення тривалості дії препарату.

Протеус забезпечує високу ефективність проти усіх стадій розвитку шкідників, починаючи з яєць і закінчуючи дорослою комахою. Боротьба з совкою найбільш ефективна на початку відродження личинок.

Крім неймовірно ефективного знищення популяції совок, Протеус, на протязі тривалого часу (3-4 тижня) відмінно тримає колорадського жука, попелиць та інших шкідників.

Норма витрати препарату для томатів 7 мл на 3-5 л води на 1 сотку.

Протеус зареєстрований в Україні проти бурякового довгоносика, блішок та попелиць на цукрових буряках – 0,75л/га, а також на озимій пшениці – 0,5л/га проти попелиць, трипсів, клопа шкідливої черепашки та 0,75л/га проти хлібного туруна.

В інших країнах світу Протеус використовується дуже широко на овочевих культурах – капусті, перці, салаті, а також на плодових культурах та бавовнику.

Використання препарату Протеус для захисту томатів дозволяє вирішити проблему совок та інших шкідників та при цьому уникнути токсичних залишків в  продукції.

*джерело: http://www.zelenysvit.com

 
 
 

ГОЛОВНА | ПРО НАС | ПРОДУКЦІЯ | КЛІЄНТАМ | НОВИНИ & ПОДІЇ | КОНТАКТИ
Авторске  право © ТОВ "4 СЕЗОНИ"