Протруйник Раксіл® Ультра | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Раксіл® УльтраРаксіл® Ультра

протруйники Раксіл Ультра

Протруйник насіння системної дії для захисту зернових від грибкових хвороб

Загальна назва: тебуконазол, 120 г/л

Тип формуляції: текучий концентрат суспензії

 

Властивості:

Раксіл® Ультра — покращена та удосконалена розробка всесвітньо відомого препарату, яка поєднує надійний контроль з порівняльно недорогим захистом від комплексу збудників хвороб, що передаються через насіння і грунт на всіх зернових культурах з добре вираженим росторегулюючим ефектом.

Завдяки росторегулюючій дії Раксіл® Ультра сприяє розвитку добре розгалуженої кореневої системи з глибоко залеглим корінням. Рослини озимої пшениці, що вирощувались із насіння, протруєного Раксілом Ультра, мають більше шансів на перезимівлю та добре переносять грунтову засуху. Препарат не впливає на енергію проростання і схожість посівного матеріалу, таке насіння може зберігатись впродовж року без впливу на посівні якості.

 

Застосування:


Пшениця озима
Тверда сажка, летюча сажка — 0,2 л/т насіння

Ячмінь ярий
Кам'яна сажка, чорна (несправжня) сажка — 0,25 л/т насіння


Завдяки наявності високоактивної діючої речовини — тебуконазолу — протруйник Раксіл® Ультра знищує інфекцію, яка знаходиться всередині насіння, і, крім того, захищає насіння від інфекції, яка знаходиться на його поверхні та в ґрунті.

Поєднання росторегулюючої дії, високої ефективності проти широкого спектру хвороб з порівняно недорогою вартістю обробки робить Раксіл® Ультра незамінним препаратом в асортименті сучасного агронома.

 

Протруєння:

Перед застосуванням Раксіл® Ультра слід розбавляти водою. Наприклад: 9,8 л води + 0,2 л Раксіл® Ультра = 10 л готового суспензійного протруйника для обробки 1000 кг насіння.

 

Переваги:

  • росторегулююча дія
  • низька норма застосування
  • оптимальне поєднання ціни та ефективності
  • широкий спектр біологічної ефективності
  • відсутність фітотоксичності (протруєне насіння може зберігатися на протязі • року без впливу на посівні якості)
  • іновативний фарбник та прилипач

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити