Каталог насіння

 
Головна > Каталог насіння

Перед Вами каталог продукції компанії ТОВ "4 СЕЗОНИ".

Ми пропонуємо Вашій увазі високоякісне голандське насіння, найефективніші засоби захисту рослин, високоякісні грунти, торф, підживлення і добрива найширшої області застосування - від домашнього садівництва і кімнатних рослин до професійного вирощування складних культур для отримання високих урожаїв.


НАСІННЯ ОВОЧІВ

купити насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів. У нашому магазині можна купити насіння овочів безлічі сортів традиційних і досить рідкісних видів, передових світових виробників.

НАСІННЯ КВІТІВ

купити насіння квітів

Голандське насіння цінується понад усе у світі. Висока якість, різноманітність та різнобарвність майбутніх квітів приваблюють покупців. У нас Ви можете вибрати необхідне насіння як для декоративного оформлення, так і для вирощування квітів в промислових кількостях.

НАСІННЯ ГАЗОННИХ ТРАВ

купити насіння газонної трави

Тільки у нас можна купити насіння газонних трав, представлених в асортименті нашої компанії всесвітньовідомої компанії БАРЕНБРЮГ,   за доступною ціною і відмінної якісті.  Лінійка травосумішей  використовується як в садових центрах, стадіонах так і на присаибних ділянках.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН

 
купити засоби захисту рослин

Ґрунтово-кліматичні умови України дозволяють одержувати високі врожаї основних сільськогосподарських культур. З нашим широким портфоліо безпечних та ефективних продуктів захисту сільськогосподарських культур ми покращуємо врожаї та здоров’я на усіх стадіях розвитку рослини.

ДОБРИВА

 
добрива

Важливо не тільки купити якісне насіння, але й правильно доглядати за рослинами. Для цього ми готові запропонувати Вам добрива від кращих виробників для газонів, декоративних рослин та великих фермерських угідь.

ТОРФ

купити торф

Ключовим фактором успіху в комерційному садівництві є прекрасно розвинені і здорові рослини. Не достатньо купити якісне насіння, важливою частиною в вирощуванні культур є і правильно підібраний субстрат, тому ми пропонуємо провідного у сіті виробника торфу фірму KLASMANN якість якого перевірена тисячами наших клієнтів.

САДОВО-ОГОРОДНІЙ ІНСТРУМЕНТ

купити садовий інструмент

«Інструмент є продовженням людської руки», говорить Олаві Лінден. «Якщо ви щось робите за допомогою інструментів, вони повинні дійсно добре працювати». Олаві знає, що говорить, адже за останні 35 років з його рук вийшли десятки, якщо не сотні різних інструментів. Тому саме для Вас - тільки найкращі інструменти.

   


ГОЛОВНА | ПРО НАС | ПРОДУКЦІЯ | КЛІЄНТАМ | НОВИНИ & ПОДІЇ | КОНТАКТИ
Авторске  право © ТОВ "4 СЕЗОНИ"