Насіння цибулі. Сіянка всіх сортів цибулі - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння цибулі

Насіння цибулі

Комета

Насіння цибулі

Універсальний гібрид білої цибулі, адаптований до різних умов вирощування. Урожай дозріває на 115 – 125 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити цибулю до початку періоду дощів. Відмінні салатні смакові якості. Генетично обумовленас висока врожайність. Рослина потужна, з хорошою силою росту. Надвисокий врожай великих цибулин. Цибулини щільні, привабливою чистого білого забарвлення і високою якістю зовнішніх лусок. Внутрішні луски товсті, дуже соковиті і хрусткі. Високий рівень стійкості до рожевої гнилі та фузаріозу. При правильному дотриманні умов збирання й сушіння зберігається понад 6 місяців. Вирощується як прямим висівом (для отримання цибулин середнього розміру, норма висіву 0,6 – 0,9 млн. насіння овочу на га), так і через розсаду (для отримання цибулин діаметром понад 10 см густота посадки 30 – 40 рослин на м2).

Основні характеристики:

 1. пластичність;
 2. салатні смакові якості;
 3. продуктивність;
 4. чистий білий колір;
 5. придатний для зберігання.


Kрістал

Новий ранньостиглий гібрид білої цибулі для свіжого споживання і не довготривалого (3 – 4 місяці) зберігання. Збір урожаю починають вже на 85 – 90-й день після появи сходів. Цибулини однорідні, округлі, ідеального білого кольору. Внутрішні луски товсті, соковиті, хрусткі з доволі сильною гостротою. Придатний як для вирощування через розсаду (30 – 50 тис. рослин на га), так і прямим посівом (800 – 900 тис. насіння на га). Гібрид стійкий до рожевої гнилі та фузаріозу.

Основні характеристики:

 1. однорідність цибулин;
 2. ранньостиглість;
 3. універсальність вирощування;
 4. ідеальний білий колір луски;
 5. стійкість до захворювань.


Пандаро

Насіння цибулі

Новий гібрид цибулі для тривалого зберігання. Дозріває на 115 – 125 день після появи сходів. Цибулини однорідні за розміром, ідеально-округлої форми, 50 – 70 мм в діаметрі за умови оптимальної густоти стояння. В розріджених посівах цибулина може досягати розмірів 80 – 100 мм. Зовнішні лусочки інтенсивного темного забарвлення з характерним глянсовим відливом. Пандеро F1 має тонку шийку. Це дає можливість набагато швидше досушити цибулину. Така перевага особливо актуальна для регіонів зі спекотною погодою в період збору, оскільки при тривалому перебуванні дозрілої цибулі на полі можливі сонячні опіки. Гібрид має високий рівень стійкості до рожевої гнилі та фузаріозу.

Основні характеристики:

 1. однорідність цибулин;
 2. тривале зберігання;
 3. тонка шийка;
 4. інтенсивна темне забарвлення;
 5. стійкість до захворювань.


Універсо

Насіння цибулі

Гібрид однорічної напівгострої ріпчастої цибулі середньопізнього дозрівання. Урожай дозріває на 115 – 120 день після появи сходів, що дозволяє зібрати і просушити цибулю до початку періоду дощів. При правильному дотриманні умов збирання й сушіння зберігається понад 6 місяців. Цибулина ідеально округла, золотисто-коричневого забарвлення, в середньому 110 – 200 грам при порівняно невеликому діаметрі (в розріджених посівах і при посиленому живленні маса цибулини досягає 400 – 500 грам). Внутрішні луски товсті, дуже соковиті і хрусткі. Надзвичайно високоврожайний. При густоті 30 – 45 рослин на м.кв. 50% цибулин має діаметр більше 12 см. При густоті 50 рослин на м2 до 90% – діаметр 10 – 12 см. Найвища толерантність до рожевої гнилі та фузаріозу. Рекомендований для вирощування між 45 – 50°C. Саме тому ця цибуля використовується для отримання надвеликої продукції (до 800 грам). У 2000 – 2005 році на випробувальних та виробничих дільницях у Криму, Київській, Одеській, Херсонській, Черкаській та інших областях дав врожайність 38 (на богарі), 38-70 (звичайний полив), 70-120 (крапельне зрошення, розсада) т/га. При вирощуванні в більш північних районах бажано дотримуватися ранніх строків посіву.

Основні характеристики:

 1. продуктивність;
 2. універсальність використання;
 3. адаптація до різних зон;
 4. стійкість до захворювань.