Насіння дині сортів Воллер, Делано, Роксолана - магазин "4 Сезони"

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Насіння дині

Насіння дині

Воллер

Дуже ранній високоврожайний гібрид типу Галлія для відкритого грунту і плівкових теплиць. Починає дозрівати вже на 60-65 день після того, як насіння зійшло. Плоди однорідні, округлі, привабливі, коричнево-жовтого забарвлення, з сильним ароматом, покриті рівномірною, густою сіткою. Цей гібрид формує досить великі для цього типу плоди - від 1,7 до 3,0 кг. М'якоть ніжної консистенції, соковиті з високим вмістом цукру, білі з невеликою прозеленню у скоринці, характерною для динь цього типу. Смакові якості плоду - 7-8 балів (по 9-ти бальною системою). Маленька насіннєва камера. Плоди добре витримують транспортування на далекі відстані. Рослина середньої сили росту, добре протистоїть хворобам, таким як пероноспороз, антракноз та інші, а також стресовим умовам. Високий рівень стійкості до фузаріозу та борошнистої роси. Насіння овочу цього сорту показує відмінні результати при вирощуванні в плівкових теплицях.

Основні характеристики:

 1. великі плоди;
 2. ранньостиглість;
 3. вирощування в теплицях;
 4. густа приваблива сітка.


Делано

Насіння дині

Ранньостиглий гібрид (початок дозрівання на 53-55 день після висадки розсади) ананасної дині з дуже високою продуктивністю. Плоди овально-видовжені, жовті, з легким помаранчевим відтінком, масою від 2 до 6 кг, мають щільну, рівномірну сітку по всій поверхні. Невелика насіннєва камера. По товарному вигляду, плоди Делано F1, не мають собі рівних. М'якоть біла, соковита, ніжна, без прозелення. Має високі смакові якості і гармонійний аромат. Рослина досить потужна, звичайно зав'язує 2-4 плода на кущі. Досить хороша польова стійкість до хвороб. Рекомендована густота до 6-8 тис. рослин на га.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. бездоганний товарний вигляд;
 3. продуктивність;
 4. гармонійний аромат;
 5. стійкість до захворювань.


Роксолана

Насіння дині

Ранньостиглий гібрид дині з відродженими смаковими якостями "Колгоспниці". Плоди округлої форми, з чітко вираженою сіточкою, масою 1,5-2,5 кг. Шкірочка тонка, жовто-оранжевого кольору. М'якоть біла, дуже соковита з ніжною структурою. Плоди досить добре транспортуються на далекі відстані. За смаковими якостями завжди отримують 8,5-9 балів (з 9 можливих). Плоди починають дозрівати на 62-68 день після того, як насіння зійшло. Гібрид Роксолана F1 має сильний кущ, з добре розвиненим листовим апаратом, який захищає плоди від сонячних опіків, що дуже важливо в умовах півдня України. Гібрид досить стійкий до хворіб таких, як пероноспороз, антракноз, кореневі гнилі. Роксолана F1 добре себе зарекомендував при вирощуванні як на зрошуваних землях, так і на богарних.

Основні характеристики:

 1. високі смакові властивості;
 2. ранньостиглість;
 3. стійкість і продуктивність;
 4. однорідність плодів;
 5. передбачуваність результатів.


Технології вирощування дині