Огірки гладкоплідні. Насіння огірків | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Огірки гладкоплідні

Огірки гладкоплідні

Алмір

Гладкоплодний партенокарпічний огірок типу Бет Альфа для скляних і плівкових теплиць. Збалансована по розвитку рослина. Зав'язує відразу кілька плодів на одному міжвузлі. Основне плодоносіння доводиться на головне стебло. Прекрасно адаптований для вирощування у весняно-літньому і ранньо-осінньому періодах (весняний посів - з лютого по березень, осінній посів з серпня по вересень, плодоношення припадає на скорочення довжини дня). Плоди зелені, блискучі, циліндричні, злегка ребристі, довжиною 16-20 см, в діаметрі 3-4 см, мають високі смакові якості. Високий відсоток (90-95%) товарних плодів. Дуже продуктивний гібрид, особливо при ранньовесняних і літніх строках посадки.

Основні характеристики:

 1. салатні смакові якості;
 2. продуктивність;
 3. пластичність;
 4. кілька плодів в міжвузлях.


Баккара

Довгоплідний партенокарпічний гібрид огірка для посіву з листопада по січень. Утворює 1-2 плода на кожен лист. Плоди однорідного темно-зеленого забарвлення, злегка ребристі, дуже прямі, не утворюють шийки. Плоди придатні для тривалого зберігання, тому саме цей гібрид вирощують для транспортування на далекі ринки. Прекрасно плодоносить навіть при порівняно низьких температурах, якість плодів зберігається стабільною і незмінною від початку до закінчення вегетаційного періоду. Гібрид має найпотужнішу кореневу систему на ринку Західної Європи. Завдяки цьому його реакція на екстремальні умови вирощування (низькі температури, грибкові захворювання, ґрунтове затоплення і т. д.).

Основні характеристики:

 1. еталон стійкості до умов вирощування;
 2. якість плодів;
 3. придатність до тривалого зберігання;
 4. продуктивність при знижених температурах.


Інфініті

Гладкоплідний партенокарпічний огірок для вирощування у весняно-літніх і літньо-осінніх періодах в скляних і плівкових теплицях. Рослина має потужний, але збалансований розвиток. Основне плодоносіння доводиться на головне стебло. На одному міжвузлі зав'язує по кілька плодів (мультифрут), високопродуктивний гібрид. Плоди завдовжки 17-18 см, зелені, рівні, ребристі, циліндричної форми. Плоди прекрасно зберігаються і транспортуються на далекі відстані.

Основні характеристики:

 1. салатні смакові якості;
 2. продуктивність;
 3. транспортабельність;
 4. стійкість до порівняно високих температур.


Магнум

Гладкоплідний партенокарпічний огірок для вирощування в скляних і плівкових теплицях. Чудово підходить для вирощування в осінньо-зимовому і зимово-весняному періодах. Рослина має потужний розвиток і сильні бічні пагони, відносно стійка до низьких температур і похмурих погодних умов. Основне плодоносіння доводиться на головне стебло. Гібрид має короткі міжвузля, формує 1-2 плоди на кожному вузлі. Плоди рівні, довжиною 18-20 см, темно-зелені, блискучі, зі злегка ребристою шкіркою. Плоди добре зберігаються і не втрачають привабливого товарного вигляду при транспортуванні.

Основні характеристики:

 1. продуктивність;
 2. пластичність;
 3. транспортабельність;
 4. стійкість до низьких температур.


Орзу

Партенокарпічний дуже ранній гладкоплідний гібрид огірка салатного призначення. Рослина середньої сили росту з укороченими міжвузлями і нечисленними батогами, формується за типом корнішони огірків. Гібрид Орзу F1 дуже зручний для вирощування на підв'язці. У початкових фазах розвитку гібрид вимогливий до наявності азоту. Азот сприяє зміцненню вегетативної маси до початку плодоношення. Гібрид Орзу F1 здатний зав'язувати одночасно 3-4 повноцінних плоди в одному вузлі, після збирання яких у вузлі формуються нові квіти і зав'язі. Плоди відносно короткі (10-13 см) з соковитою хрусткою щільною м'якоттю, мають насичений смак, приємний огірковий запах, темно-зелене однорідне забарвлення і зберігають свої властивості (смак, запах, колір) при переростанні і транспортуванні. Гібрид Орзу F1 придатний для вирощування як у скляних і плівкових теплицях, так і в польових умовах, демонструє при цьому надзвичайно високий рівень стійкості до борошнистої роси і хорошу опірність пероноспорозу.

Основні характеристики:

 1. салатні смакові якості;
 2. ранньостиглість;
 3. продуктивність;
 4. стійкість;
 5. технологічність.


Фламінго

Високоврожайний гібрид довгоплідного огірка прекрасно адаптований для посіву в теплицях з грудня по лютий. Плоди привабливі, гладкі, темно-зеленого забарвлення. Дуже урожайний. В залежності від термінів посадки може формувати на центральному стеблі від 4 до 12 плодів. Має високий ступінь стійкості до борошнистої роси. Урожайність Фламінго вище ніж у гібридів сприйнятливих до борошнистої роси, навіть якщо останні не уражаються цим грибком. Плоди мають приємну консистенцію і високі смакові якості. При дотриманні світлового та температурного режиму рослини вступають у плодоношення дуже рано (цвітіння починається вже на 28-30 день після появи сходів). Гібрид має один з найвищих відсотків плодів А класу.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. висока продуктивність;
 3. салатні смакові якості;
 4. високий рівень стійкості.


Технології вирощування огірків