Огірки бджолозапильні. Насіння огірків | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Огірки бджолозапильні

Огірки бджолозапильні

Акорд

Огірки бджолозапильні

Акорд F1 – ранній (45 – 48 днів) комахозапильний гібрид огірка жіночого типу цвітіння з високою стабільною врожайністю. Потужна рослина, формує однорідні, покриті рідкими шипами світло-зелені плоди з тоненькою шкіркою. Відмінні смакові і засолювальні якості. Дає стабільний високий урожай в початковий період плодоносіння, що дозволяє продати продукцію на ринку за максимально високою ціною. Стійкий до борошнистої роси, вірусу огіркової мозаїки, толерантний до переноспорозу.

Атлантіс

Огірки бджолозапильні

Атлантіс F1 – ранній (42 – 45 днів) кущовий гібрид огірка жіночого типу цвітіння універсального призначення (для використання в свіжому вигляді і переробки). Рослина потужна, забезпечує масову віддачу урожаю, як в початковий період плодоносіння, так і впродовж всього сезону. Плоди однорідні, помірно шиповані, циліндричні, рівномірного темно-зеленого забарвлення, гарне співвідношення довжини і товщини, відмінні смакові якості, щільна м'якоть без гіркоти. Прекрасно транспортуються на далекі відстані, не втрачаючи товарного вигляду. При маринуванні або в засолюванні повністю зберігаються хрусткі властивості. Стійкий до переноспорозу, кладоспоріозу і вірусу огіркової мозаїки.

Астерікс

Огірки бджолозапильні

Астерікс F1 – ранній (48 – 52 дні) гібрид огірка жіночого типу цвітіння. Рослина потужна з добре розвиненою кореневою системою, має прекрасну регенеративну здатність. Характеризується рясним, дружнім довгим періодом плодоносіння. Плоди однорідні, помірно шиповані, з тоненькою шкіркою, насиченого зеленого кольору, мають відмінну консистенцію, генетично без гіркоти. Використовуються для переробки (для маринування і соління) і вживання в свіжому вигляді. Стійкий до борошнистої роси, вірусу огіркової мозаїки, кладоспоріозу, толерантний до переноспорозу. Рекомендується для вирощування в посушливих регіонах України.

Аякс

Огірки бджолозапильні

Дуже ранній бджолозапильний гібрид жіночого типу цвітіння з високою стабільною врожайністю. Плоди однорідні, темно-зелені, з білими шипами, довжиною 6 – 12 см, з відмінними смаковими і засолювальними якостями, генетично без гіркоти, з ніжною шкіркою без втрати транспортабельності. Дає рясний урожай в початковий період плодоношення, що дозволяє продати продукцію на ринку за максимально високою ціною. Відмінний гібрид для вирощування на пікуль. Стійкий до ВОМ, борошнистої роси, толерантний до помилкової борошнистої роси.

Основні характеристики:

 1. висока врожайність;
 2. рясне раннє плодоношення;
 3. засолювальні якості плодів;
 4. відсутність гіркоти при стресових умовах;
 5. придатність для вирощування на пікуль.


Гектор

Огірки бджолозапильні

Надранній (перша зав'язь за 4 – 5 вузлом) кущовий гібрид огірка з переважно жіночим типом цвітіння. Рослина дуже компактна, з рясним і дружнім плодоношенням. Придатний для механізованого збирання. Плоди однорідні, велико-горбчасті, з білими шипами, циліндричні, відношення довжина: діаметр = 2,9 : 1, рівномірне темно-зелене забарвлення, не жовтіють, хороше співвідношення товщини м'якоті і насінної камери, відмінний смак, щільна м'якоть, підходить для використання у свіжому вигляді і для засолювання. Хороша транспортабельність і легкість. Висока стійкість до вірусних захворювань, борошнистої роси, толерантність до пероноспорозу. Прекрасно переносить короткочасні пониження температури. Рекомендується для отримання ультрараннього врожаю і механізованого збирання.

Основні характеристики:

 1. ранній врожай;
 2. висока товарність плодів;
 3. транспортабельність;
 4. використання в промисловості консервування;
 5. механізоване збирання;


Спарта

Огірки бджолозапильні

Дуже ранній бджолозапильний гібрид жіночого типу цвітіння з дуже високою стабільною врожайністю. Сильна рослина з прекрасною регенераційною здатністю, формує кілька плодів на одному вузлі. Плоди однорідні, світло-зелені, з білими шипами, довжиною 6 – 12 см, циліндричні, відношення довжина: діаметр = 3,1 : 1. Відрізняється високими смаковими якостями при свіжому вживанні: плоди соковиті, м'які, хрусткі з ніжною шкіркою. Дає рясний урожай в початковий період плодоношення і не знижує його впродовж усієї вегетації. Стійкий до ВОМ, борошнистої роси, толерантний до помилкової борошнистої роси.

Основні характеристики:

 1. ранній врожай;
 2. стабільність плодоношення;
 3. ніжні смакові якості;
 4. регенерація після стресових умов;
 5. високий урожай.


Технології вирощування огірків