Огірки самозапильні. Насіння огірків | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Огірки самозапильні

Огірки самозапильні

Амур

Огірки самозапильні

Амур F1 – ультра ранній (40 – 45 днів) партенокарпічний гібрид огірка. Рослини потужні, формують до 8 – 10 і більше плодів в одному вузлі, мають прекрасну регенераційну здатність. Плоди однорідні, покриті густими маленькими шипами, циліндричної форми, рівномірного темно-зеленого забарвлення, не жовтіють, м'ясисті, з маленькою камерою для насіння овоча і тоненькою шкіркою, без гіркоти, мають прекрасні смакові якості. Гарна транспортабельність. Гібрид стійкий до високих температур, повітряної засухи, борошнистої роси, толерантний до переноспорозу. Середня врожайність – 25 – 28 кг/м2. При належному догляді, достатньому забезпеченні мінеральними добривами і своєчасному поливі врожайність складає 45 – 50 кг/м2 корнішонів. Ідеальний гібрид для виробництва пікулів.

Ардія

Ардія F1 – новий ранньостиглий партенокарпічний гібрид огірка для вирощування у відкритому ґрунті, а також в плівкових і скляних теплицях. Рослина потужна, відкрита, формує по 6-8 плодів в одному вузлі. Плоди велико-горбчасті, циліндричної форми, однорідні, зеленого кольору, не переростають і не жовтіють, співвідношення довжини до діаметру 3,2 : 1. Відрізняється високою товарністю плодів, відмінними смаковими і засолювальними якостями. Гібрид прекрасно підходить для вирощування на пікулі. Стійкий до повітряної засухи, високих температур, вірусу огіркової мозаїки, борошнистої роси, толерантний до переноспорозу. Добре переносить умови недостатнього освітлення, що робить його ідеальним для вирощування в літньо-осінній період.

Артіст

Огірки самозапильні

Артіст F1 – новий ранній (40 – 42 дні) партенокарпічний гібрид огірка. Рослина потужна з прекрасно розвиненою кореневою системою, формує по 6 – 8 плодів в одному вузлі. Рослина швидко регенерує після екстремальних стресових умов (дефіциту вологи, високої температури довкілля). Плоди однорідні, вирівняні, велико-горбкуваті, темно-зеленого забарвлення, не жовтіють, з маленькою насіннєвою камерою, без гіркоти, мають оптимальне співвідношення довжини до діаметру (3,3 : 1). Гібрид добре переносить умови недостатнього освітлення, що робить його ідеальним для вирощування в зимово-весняний період. Стійкий до оливкової плямистості, борошнистої роси і ВОМ. Придатний для маринування. Врожайність понад 20 – 25 кг/м2 корнішонів.

Алекс

Огірки самозапильні

Ранній (40 – 45 днів) партенокарпічний гібрид з плодами дрібно-горбчастого типу. Рослини з добре розвиненою листовою поверхнею, формуються в одне стебло без бічних пасинків, в одному вузлі – по 6 – 8 плодів. Плоди гладенькі, вирівняні, з легким опушуванням, темно-зелені, не жовтіють, без гіркоти. Чудові смакові і засолювальні якості. При маринуванні або в засолюванні повністю зберігають хрусткі властивості. Стійкий до повітряної і ґрунтової засухи, оливкової плямистості, борошнистої роси і ВОМ. Рекомендується для вирощування у відкритому і закритому ґрунті. Врожайність понад 20 кг/м2 корнішонів.

Технології вирощування огірків