Томати свіжого вжитку. Насіння помідорів | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Томати свіжого вжитку

Томати свіжого вжитку

Ламантін

Томати свіжого вжитку

Ранньостиглий дуже високоврожайний кущовий томат для низьких плівкових теплиць і відкритого ґрунту. Плоди дуже щільні, 160 – 210 грам, округлі з слабовираженим носиком, соковиті, багатокамерні, без плям. Дуже інтенсивне червоне забарвлення. Плоди добре захищені від сонячних опіків. Висока однорідність продукції. Прекрасна транспортабельність і лежкість. Високий вміст цукрів в соку і м'якоті. Дозрівання помідорів починається на 68 – 75 день від висадки розсади (тобто на тиждень раніше, ніж Шеді Леді і на 3 – 4 дні пізніше, ніж Скіф). Стійкий до Va, Vd, Fol: 0,1, Ma, Mi, Mj. Кущ досить компактний для цього типу, темно-зелений. Рекомендована густота 15 – 25 тис./га. Для всіх зон вирощування.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. пристосованість для вирощування в теплицях;
 3. висока врожайність;
 4. інтенсивне забарвлення плодів;
 5. транспортабельність.


Ленор

Середньопізній томат для вирощування у відкритому ґрунті без підв'язки і на шпалері. Використовується для масового отримання якісних салатних плодів. Потужний рослина, добре захищає плоди від сонячних опіків. На всіх випробуваннях і комерційних посівах дає незмінно високу врожайність. Плоди вирівняні, без зеленої плями на основі, дуже щільні, форма близька до ідеально округлої або злегка сплюснута, придатні до тривалого зберігання (більш 3-х тижнів), вага 150 – 190 грам. Відмінно транспортується на тривалі відстані. При вирощуванні на шпалері формуються в 1 стебло. Стійкий до Va, Vd, Fol: 0,1.

Основні характеристики:

 1. продуктивність;
 2. вирівняність плодів;
 3. тривале зберігання;
 4. транспортабельність.


Орко

Детермінантна потужна відкрита рослина. Пізнє дозрівання, тривалий період плодоношення. Гарне зав'язування в умовах підвищених температур. Округлі плоди помідорів 200 – 250 грам, однорідні, дуже щільні, придатні для тривалого зберігання (понад місяць), при транспортуванні на великі відстані не втрачають товарних і смакових якостей. Для літнього та осіннього вирощування у відкритому ґрунті. Збирають повністю червоні плоди на стадії повного дозрівання. Стійкий до вертіціллезу, фузаріозу (раса 0), ВТМ.

Основні характеристики:

 1. продуктивність;
 2. великі плоди;
 3. тривале зберігання;
 4. транспортабельність;
 5. стійкість до захворювань.


Отранто

Середньоранній детермінантний гібрид томата для споживання в свіжому вигляді і засолювання. Вирощується в плівкових теплицях і у відкритому ґрунті (особливо на підв'язці). Плоди яскраво-червоні, красивої округлої злегка плескатої форми. Дуже щільні, транспортабельні і, в той же час, соковиті і м'ясисті плоди. Середня маса плоду помідору 125 – 160 грам. Надзвичайно висока товарність і однорідність плодів (понад 90%). Плоди без зеленої плями но основі. Рослина середньої потужності, яка добре прикриває плоди темно-зеленим листям. Дозрівання починається на 103 – 108 день. На крапельному зрошенні врожайність цього гібрида, з куща, складає від 5,1 до 6,5 кг товарних плодів без підв'язки і до 12 – 15 кг на шпалері. Стійкий до вертіциллезного в'янення, фузаріозу рас 1,2, ВТМ, до вірусу плямистого в'янення (V, Fol: 0,1, Tm).

Основні характеристики:

 1. щільність;
 2. висока товарність;
 3. однорідність плодів;
 4. стійкість до захворювань.


Скіф

Томати свіжого вжитку

Суперранньостиглий великоплідний томат для споживання в свіжому вигляді. Плоди великі (150 – 220 грам), круглі, останні плоди в гілці звичайно з носиком, яскраво-червоні, м'ясисті, щільні, з високими смаковими якостями. Транспортабельність хороша, лежкість середня, підвищується при додатковому використанні калійних добрив. Плоди без зеленої плями при підставі. Рослина детермінантна, потужна, відкритого типу, придатна для вирощування як без підв'язки, так і на шпалері або кілках. Плоди починають дозрівати на 90 – 103 день після сходу насіння (в залежності від температурних умов цей показник може трохи змінюватися). Рекомендовано густота рослин від 15 (на багатих ґрунтах) до 22 – 27 тис./га. Врожайність цього виду помідорів у відкритому ґрунті і становить від 5 – 5,8 кг товарних плодів з куща і вище. Стійкий до вертіціллезу, фузаріозу рас 0,1, нематодам (Va, Vd, Fol: 0,1, N).

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. великі плоди;
 3. смакові якості;
 4. висока продуктивність.


Тарпан

Томати свіжого вжитку

Кущовий рожевоплідний томат з ранніми термінами дозрівання (98 – 105 днів від появи сходів). Плоди досить щільні, дуже соковиті, мають характерні для рожевих томатів оригінальні смакові якості. Середня маса плоду при вирощуванні в теплицях 160 – 180 грам, у відкритому ґрунті 130 – 160 грам. Рослина середньої сили зростання, порівняно компактне. Оптимальна густота стояння гібрида у відкритому ґрунті 30 – 40 тис./га. Гібрид можна вирощувати при невеликому загущенні (до 45 – 50 тис./га). Розміри плодів при цьому практично не зменшуються. При вирощуванні Тарпан F1 в теплиці при подвійній густині (5 рослин на м2) врожайність з м2 збільшилася на 90%.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. компактний кущ;
 3. стійкість до хвороб;
 4. врожайність;
 5. смакові якості.


Технології вирощування томатів