Томати промислові. Насіння помідорів | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Томати промислові

Томати промислові

Вулкан

Промисловий томат для масових строків комбайновго збирання. Гібрид формує компактний кущ з концентрованим зав'язуванням. Слабочутливий до стресових умов під час цвітіння і зав'язування (спека, повітряна посуха). Завдяки комбінації швидкого початку дозрівання (105 – 110 днів після сходу насіння), дружності дозрівання, гарної стійкості до перезрівання, і відсутності плодоніжок в купі є одним з кращих на сьогодні томатів для механізованого збирання. Плоди помідору "класична сливка", в середньому 70 – 80 грам, дуже інтенсивно пофарбовані, не мають білого стержня при розрізанні. Рекомендований для вирощування як через розсаду, так і прямим висівом. Оптимальна густота рослин в полі 30 – 35 тис./га. Має високу польову стійкість до вертицильозного в'янення, фузаріозу, а також бактеріальної плямистості.

Основні характеристики:

 1. збирання комбайном;
 2. концентроване дозрівання;
 3. однорідність плодів;
 4. адаптованість до жарких умов.


Дональд

Томати промислові

Ультраранній промисловий томат (період дозрівання 80 – 95 днів від сходу насіння). Відрізняється відмінною транспортабельністю і високими смаковими якостями. Використовується для цільного консервування, переробки та для реалізації на ринку. Рослина невелика, більш компактна, ніж у Солероссо, тому легше переносить загущення і вирощування за дворядковою схемою, листя добре захищають плоди від сонячних опіків. Плід округло-овальний, більш овальний, ніж у Солероссо, середньою масою 45 – 55 грам, має одну з найбільш насичених червоних забарвлень серед томатів. Має досить високу врожайність (близько 90 т/га). Плоди дозрівають практично всі одночасно. Помідори стійкі до вертіциллезному в'янення, фузаріозу рас 0,1, бактеріальної плямистості, TYLCV. Плоди легко відділяються від плодоніжки, не залишаючи зеленого "сміття" в купі, тому урожай легко забирається за допомогою комбайна. Врожайність на рівні Солероссо з перевагою Дональд на заражених нематодою грунтах.

Основні характеристики:

 1. сильне забарвлення;
 2. однорідність;
 3. ранньостиглість;
 4. придатність для механізованого збирання.


Інкас

Томати промислові

Відомий багатьом ранній високоврожайний кущовий гібрид для будь-яких видів переробки та свіжого споживання. Один з кращих гібридів для консервування цілих плодів без шкірочки. Рослина середньоросла, компактна. Плоди по 80 – 100 грам, щільні, яскраво-червоні, перцевидні, м'ясисті, однорідні, стійкі до сонячних опіків, дуже дружні в дозріванні, транспортуються на далекі відстані без втрат якості. Стійкий до фузаріозу (раси 0,1) і вертіціллезу. Цей гібрид прекрасно адаптований до різних зон вирощування, добре реагує на хороший агрофон. На кращих полях неодноразово досягалася врожайність до 120 т/га.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. продуктивність, щільність;
 3. якість плодів;
 4. універсальність для переробки.


Классік

Томати промислові

Універсальний гібрид помідор з раннім дозріванням (95 – 105 днів). Має хорошу зав'язку плодів при високих температурах. Рослина середньоросла, компактна, стійка до стресових умов вирощування, добре прикриває плоди. Для гібрида характерно концентроване зав'язування і дуже дружнє дозрівання. Плоди овально-подовжено-сливовидні, однорідні за формою і масою, дуже м'ясисті і щільні. Середня маса плоду в залежності від способу вирощування – 80 – 110 грам. Високі смакові якості проявляються і в свіжому вигляді і в консервації. Стійкий до нематоди, вертіцеллезного в'янення, фузаріозу рас 0,1, бактеріальної плямистості. Високоврожайний гібрид. Призначений для отримання томат-пасти, цільноплідного консервування, свіжого споживання. Добре плодоносить на грунтах будь-яких типів, особливо важких. Рекомендовано густота стояння 28 – 35 тис./га.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. невибагливість;
 3. продуктивність;
 4. якість плодів;
 5. стійкість до захворювань.


Лампо

Томати промислові

Високоінтенсивний ранньостиглий гібрид томату, створений спеціально для механізованого (комбайнового) прибирання. Плоди стійкі до механічних пошкоджень. Призначений в першу чергу для переробки на томат-пасту, сік і інші томатопродукти, тому має дуже високий вміст сухих речовин. Плоди починають дозрівати вже на 100 – 105 день від сходу насіння. Форма плодів овально-кубовидна, плоди завжди однорідні як по формі, так і за масою. Середня маса плоду 60 – 70 грам. Забарвлення плодів - яскраво-червоне, однорідне зовні і при розрізі. Дружнє дозрівання, близько 70% збору доводиться на перші декади плодоношення. Кущ середньої сили росту, компактне зав'язування плодів. Оптимальна схема посадки дворядна або однорядна, залежно від технології вирощування, густота рослин до 30 тис./га. Добре адаптований для всіх зон промислового вирощування томатів. Стійкий до вертіциллезного в'янення, фузаріозу рас 0,1, бактеріальної плямистості, до вершинної гнилизни плодів. Плоди стійкі до сонячних опіків.

Основні характеристики:

 1. придатність для механізованого збирання;
 2. ранньостиглість;
 3. врожайність;
 4. однорідна продукція;
 5. транспортабельність.


Ред скай

Середньоранній гібрид з кубовидно-округлими "інноваційними" плодами, які мають більш щільну в порівнянні зі звичайними сортами тканину плаценти. Завдяки цьому плід щільніший, ніж найбільш поширені на ринку сорти, і дуже добре пристосований для механічного збирання врожаю. Плід з дуже інтенсивним червоним зовнішнім забарвленням, масою 65 – 90 грам. Дуже хороша в'язкість і вміст сухих речовин дозволяють використовувати плоди для консервації і заморожування "кубиками". Рослина середньої потужності з концентрованим дозріванням. Стійкий до Va, Vd, Fol: 0,1, PST.

Основні характеристики:

 1. плоди «без соку»;
 2. транспортабельність;
 3. механізоване збирання;
 4. універсальність в переробці;
 5. концентроване дозрівання.


Тристар

Високоврожайний гібрид томата подвійного призначення: для переробки і реалізації в свіжому вигляді. Дозрівання починається на 110 – 120 день після сходу насіння. Плоди 90 – 140 грам, кубовидно-перцевидні, яскраво-червоні, щільні, транспортабельні. Однорідності продукції. Високий вміст сухих речовин. Стійкий до вертіциллезного в'янення, фузаріозу рас 0,1, нематоди, бактеріальної плямистості (V, Fol: 0,1, Ma, Mi, Mj, PST). Завдяки крупності плодів, придатний як для механічного, так і ручного збирання. Урожайність в різні роки випробувань становила від 70 до 160 т/га в залежності від умов та способу вирощування. Рекомендований для південних регіонів вирощування, проте при вирощуванні через розсаду дає високу врожайність і якість плодів також в лісостепу.

Основні характеристики:

 1. продуктивність;
 2. невибагливість;
 3. транспортабельність;
 4. великий плід для ручного збирання;
 5. механізоване збирання.


Технології вирощування томатів