Томати індетермінантні. Насіння помідорів | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Насіння овочів » Томати індетермінантні

Томати індетермінантні

Аксіома

Ранньостиглий індетермінантний біф-томат для плівкових теплиць. Великі плоди (180 – 200 грам, а в деяких умовах і більше), без плями при основі, з високою однорідністю. Плоди цих помідорів багатокамерні, привабливої округлої злегка серцеподібної форми, соковиті, мають відмінні смакові якості, які поєднуються з високою транспортабельністю. Характерною особливістю гібрида є інтенсивно-червоне однорідне внутрішнє і зовнішнє забарвлення і відсутність білих і зелених прожилок. Аксіома відмінно зав'язує плоди навіть в несприятливих умовах. Міжвузля короткі, рослина потужна, відкрите, з високим рівнем генеративності, плоди добре захищені від сонячних опіків. Має високий рівень стійкості до вертицильозного в'янення (Va, Vd), фузаріозу (Fol: 0,1), вірусу тютюнової мозаїки (ToMV), відносно стійкий до нематоди (Ma, Mi, Mj). Гібрид чудово адаптований для всіх зон вирощування. Для вирощування в ранньовесняному і осінньому сезонах.

Основні характеристики:

 1. ранньоспілість;
 2. великі плоди;
 3. короткі міжвузля;
 4. зовнішне та внутрішне забарвлення.


Астона

Індетермінантний ранній гібрид помідора для всіх сезонів у відкритому і закритому ґрунті. Плоди 170 – 190 грам, придатні до тривалого зберігання, плоскі, дуже вирівняні, прекрасного зовнішнього і внутрішнього забарвлення, стійкі до розтріскування. Рослина сильноросла, відкрита, високоврожайна. Стійкий до зниження температури, гарне утворення зав'язів в холодних умовах. Стійкий до ВТМ, вертіціллезу, фузаріозу (раси 0,1).

Основні характеристики:

 1. продуктивність;
 2. всесезонність, стійкість до розтріскування;
 3. економія тепла;
 4. тривале зберігання;
 5. однорідність продукції.


Джакарта

Великоплідний (200 грам і більше) індетермінантний гібрид з плодами для тривалого зберігання. Округлі, злегка сплюснуті плоди з гладкою шкіркою, однорідні за масою і формою. Зелена пляма біля основи відсутня. Стиглі плоди виділяються прекрасним внутрішнім і зовнішнім темно-червоним забарвленням. Рослини середньої потужності, тривалого плодоношення. Міжвузля середньої довжини. Зберігає великий розмір плоду до верхніх частин рослини. Стійкий до плямистості плоду. Незважаючи на те, що гібрид формує на гілці тільки 3 – 4 плоди, потенційна врожайність дуже велика завдяки великим розмірам плоду. Основні цільові ринки – це Греція, Узбекистан, Іспанія і країни Близького Сходу. Для осінньо-зимового обороту, коли зазвичай розміри плодів томатів зменшується, цей гібрид буде кращим вибором. У жарких періодах потребує підвищеного калійного живлення, що покращує колір плода. Форма плоду малочутлива до застосування гормонів. Основний рекомендований час висадки насіння овоча в закритому грунті: з вересня по жовтень, з кінця грудня по квітень, у відкритому ґрунті – починаючи з квітня.

Основні характеристики:

 1. стійкий до гормонів;
 2. довгі і красиві чашолистки;
 3. раннє дозрівання;
 4. красива форма і однорідність плоду.


Інтенс Один

Індетермінантний гібрид помідору типу Інтенсив для скляних і плівкових теплиць. Сильна рослина з високою продуктивністю і широкою адаптацією до умов вирощування. Плоди мають унікальну особливість - дуже високу в'язкість соку, тому їх легко використовувати для нарізки кубиками і тонкими скибочками для бутербродів. Плоди мають інтенсивне забарвлення. Прекрасні листя з привабливою вирівняною формою. Маса плоду 100 – 120 грам. Для ресторанів, кафе і домашнього використання. Адаптований для різних зон. Підходить для всіх сезонів вирощування. Середньоранні та ранні терміни дозрівання. Має високий рівень стійкості до Va, Vd, Fol: 0,1, ToMV.

Основні характеристики:

 1. щільна структура для готування і нарізки;
 2. інтенсивне забарвлення;
 3. креативні нові можливості;
 4. висока врожайність.


Кронос

Ранній індетермінантний гібрид для вирощування в ранньовесняному і осінньому сезонах в закритого ґрунті. Рослина дає дуже високий врожай, перша гілка закладається над 6 – 8 листом. Плоди масою 140 – 160 грам, щільні, швидко дозрівають, прекрасного товарного вигляду, дуже транспортабельні, зберігають всі свої якості більше місяця. Стійкий до ВТМ, вертіціллезу, фузаріозу (раси 0,1). Дуже хороші результати показує в плівкових теплицях. Добре відгукується на посилене азотне живлення перед початком плодоношення.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. товарний вигляд;
 3. щільність;
 4. продуктивність;
 5. тривале зберігання.


Піза

Ранній індетермінантний гібрид томату для вирощування в ранні терміни в плівкових теплицях і на шпалері у відкритому ґрунті. Невеликі міжвузля, формує дуже велику кількість прекрасних гілок, перша гілка закладається над 5 – 7 листом. Плоди масою 90 – 120 грам, овально-яйцеподібні, щільні, швидко дозрівають, дуже транспортабельні, довго зберігають всі свої якості. Відмінний товарний вигляд при зборі як гілками, так і одиночними плодами. Прекрасні смакові якості. Стійкий до ВТМ, вертіціллезу, фузаріозу (раси 0,1), бактеріальної плямистості, частково стійкий до нематод.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. щільність плодів;
 3. товарність продукції;
 4. смакові якості;
 5. стійкість до захворювань.


Шеннон

Індетермінантний ранньостиглий гібрид томата з плодами для тривалого зберігання. Розмір плоду 160 – 180 грам. Форма плоду округла, злегка плоска. Зберігаються більше 3 тижнів. Стійкий до вірусу тютюнової мозаїки (Tm), вертіциллезного в'янення (V), фузаріозу рас 0,1 (Fol: 0,1) і Fusarium Radici (Fr), нематоди (N). Рослина помірної сили росту. Середні міжвузля при оптимальній схемі азотного харчування. Призначений для скляних і плівкових теплиць і відкритого ґрунту. Дає стабільний врожай при температурі на кілька градусів нижче в порівнянні з іншими гібридами. Прекрасні результати при ранніх (зимових) термінах посадки. Рекомендований для всіх зон вирощування.

Основні характеристики:

 1. ранньостиглість;
 2. тривале зберігання;
 3. холодостійкість;
 4. щільність;
 5. стійкість до захворювань і нематоди.


Технології вирощування томатів