Насіння овочів. Купити насіння оптом та в роздріб - "4 Сезони"

 
 
 


Насіння овочів

Для великого і малого сільського господарства найважливішим предметом закупки являється насіння овочів. Воно має бути якісних інтенсивних гібридів та сортів, які забезпечують потреби різних природніх зон, сезонів, видів грунтів, ринкових сегментів та призначення. Насіння овочевих культур має задовольняти вимоги в першу чергу фермерів та фермерських господарств, переробних підприємств, виробників розсади та трейдерів. Тільки так хороша якість в результаті зачепить кінцевого споживача.


Насіння овочів може бути двох видів: для закритого грунту (томати напівдетермінантні та індетермінантні, кукурудза, бобові) та для відкритого грунту (капуста, огірки, перці, баклажани, морква, буряк, цибуля та ін.). Це завжди потрібно враховувати при купівлі насіння, оскільки суттєво відрізняється метод посіву та догляду за овочами.


Ми пропонуємо насіння як нашого виробництва, так і імпортованих з Європи, Середньої Азії та Африки. Це можливість суттєво урізноманітнити кількість видів овочевих культур, враховуючи всі вимоги та побажання. Інновації - це гарантія процвітання будь-якого фермерського господарства і забезпечення споживачам якісної продукції на кожен смак.


Завжди потрібно вибирати насіння тільки хорошої якості, оскільки саме від нього залежить якість і кількість Вашого майбутнього урожаю. Нема потреби вирощувати овочі середнього або й навіть нижче середнього рівня, бо з таким успіхом можна просто піти і їх купити, а не докладати сил і ресурсів до засіювання, вирощення, догляду, обробки та збору урожаю. Ми Вам даємо гарантію, що наше насіння Ви оціните належним чином і будете повністю задоволені результатом.


Не слід також забувати про різні добрива і добавки натурального та напівнатурального походження для успішного догляду за культурами, знищення шкідників та захисту від несприятливих погодних умов. Мінеральні добрива, амінокислоти, позакореневе підживлення та стимулятори росту кореневої системи - основні засоби для хорошого врожаю. Хороший фермер - не той, який працює на кількість, а той який в першу чергу турбується про якість.


Закупівля насіння в нашій компанії можлива як в роздріб, так і оптом, ціна від цього коливається. Також можна замовити доставку по Києву та інші послуги, які стосуються даної продукції. Вас здивують доступні ціни і професійний підхід працівників нашої фірми.