Фунгіцид Мелоді® Дуо | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Мелоді® ДуоМелоді® Дуо

фунгіциди мелоді дуо

Системно-контактний фунгіцид для боротьби з мілью винограду

Загальна назва: іпровалікарб, 55 г/кг + пропінеб, 612 г/кг

Тип формуляції: порошок, що змочується

 

Властивості:

Мелоді® Дуо — це новий системно-контактний комбінований фунгіцид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії — традиційну контактну (пропінеб) та інноваційну системну — іпровалікарб.

Головна діюча сполука — іпровалікарб — здатен швидко проникати в рослину та пересуватися нею в акропетальному (знизу догори) напрямку. Діючи як профілактичний та лікувальний засіб, іпровалікарб також є лідером серед системних діючих речовин щодо пригнічення споруляції патогена.

Профілактична дія іпровалікарба виявляється у блокуванні проростання зооспор і в перешкоджанні інфікуванню листя.

Лікувальний ефект зумовлений здатністю порушувати структуру мікротубул по яких пересуваються необхідні для будівництва клітин гриба речовини, такі як глюкан.

Глюкан за допомогою ферментів перетворюється на целлюлозу, з якої формуються мікрофібрили, що складають клітинну стінку міцелія. Внаслідок впливу іпровалікарбу міцелій розвивається деформованим, з потовщеними стінками і врешті-решт гине.

Антиспорулянтна активність іпровалікарба запобігає утворенню спорангіофор, які проростають крізь продихи і формують зооспорангії. Дія на спорангіофори подібна до дії на міцелій в тканинах листя. Повністю міцелій, що почав утворювати спорангіофори, не знищується і здатен відростати через кілька днів. Для його остаточного знищення до іпровалікарбу додається допоміжня діюча речовина.

Це пропінеб, міцна контактна речовина, що має багатобічний механізм дії та ідеально підтримує вплив іпровалікарба на патоген. До того ж, наявність у складі пропінебу досить великої кількості цинку дозволяє дивитися на обробку фунгіцидом також як на додаткове внесення цього важливого мікроелемента (до нестачі якого виноград дуже чутливий).

Обробка Мелоді® Дуо у нормі 2,5 кг/га забезпечує додаткове внесення 460 г цинку на 1 га.

 

Застосування:


Культура Норма витрати Хвороби Макс. кратність обробок Строк від останньої обробки до збирання врожаю
Виноград 2,0 - 2,5 кг/га мілдью 2 50 днів
Картопля 2,5 кг/га фітофтороз 2 40 днів

 

Переваги:

  • профілактична, лікувальна та антиспорулянтна дія
  • поєднання системної і контактної дії
  • ефект підживлення рослин цинком
  • сприятливі токсикологічні характеристики
  • ідеальний компонент для досконалої системи захисту винограду від хвороб

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити