Фунгіцид Максим XL | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Максим XLМаксим XL

Максим XL 035 FS т.к.с.
Двокомпонентний фунгіцид широкого спектра дії для протруювання насіння кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків та інших культур

 

Діюча речовина: Флудіоксоніл 25 г/літр + металаксил-М 10 г/літр
Хімічна група: Фенілпіроли + феніламіди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 20 л, 200 л
Препаративна форма: Текучий концентрат суспензії

 

Механізм дії: Флудіоксоніл – контактний фунгіцид широкого спектру дії із подовженою активністю. Обмежено поглинається насінням і мало переміщується у сходах. Металаксил-М проникає через верхню оболонку насіння і системно переноситься в усі частини рослини при проростанні.

Переносимість культурами: Добре переноситься насінням і проростками за умови дотримання рекомендацій. Якщо виникають сумніви, піддавати перевірці.

Спектр дії: Максим XL 035 FS т.к.с. ефективний проти хвороб, що завдають серйозних збитків урожаю. Флудіоксоніл діє проти хвороб, збудниками яких є гриби класів Ascomycetes, Basidiomycetes. Металаксил-М ефективний проти хвороб, збудниками яких є гриби класу Oomycetes.

Спосіб використання: Максим XL 035 FS т.к.с. може використовуватись на будь-якому обладнанні, призначеному для обробки насіння в безперервному режимі, де препарат розбризкується на насіння через наконечники або диски, що обертаються в аерозольній камері. Важливо, щоб обладнання безперервної дії було відкаліброване по фунгіциду Максим XL 035 FS т.к.с., оскільки характеристики плинності можуть виявитися не такими, як у інших препаратів для обробки насіння.

Для досягнення високої ефективності протруювання звертайте увагу на наступне: використовуйте для протруєння чисте, без домішок, непошкоджене насіння, що забезпечить високу якість протруєння; не використовуйте насіння, яке було попередньо протруєне іншими протруйниками; регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) по рівню забарвлення та нормі використання робочої рідини.

Примітка: Препарат Максим XL 035 FS т.к.с. може змінити плинність насіння в сівалці. Перед сівом відкалібруйте сівалку по обробленому насінню.

Сумісність: Максим XL 035 FS т.к.с. сумісний з препаратами для обробки насіння методом інкрустації та дражування, а також з водними і рідкими суспензіями та іншими препаративними формами з нейтральною реакцією. Перед застосуванням препарату для бакових сумішей, слід спочатку провести тест на сумісність хімічних речовин.

 

Переваги:
  • Препарат системної та контактно-проникаючої дії для боротьби з ґрунтовими інфекціями та хворобами сходів
  • Збереження оптимальної густоти стояння здорових молодих рослин
  • Системна дія забезпечує знищення внутрішньої інфекції
  • Не пригнічує сходи. Відсутність негативної дії на енергію росту навіть протягом року після обробки
  • Сучасна препаративна форма, що міцно утримується на насінні
  • Забезпечує екологічність та безпечність захисту