Інсектициди Матч 050 ЕС | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » МатчМатч

інсектициди матч

Матч 050 ЕС к.е.
Інсектицид-інгібітор синтезу хітину комах для захисту яблуні, винограду, овочевих культур та боротьби з сарановими

 

Діюча речовина: Люфенурон 50 г/л
Хімічна група: Бензаміди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 5 л
Препаративна форма: Концентрат емульсії

 

Механізм дії: Матч® 050 ЕС к.е. має ларвіцидну активність за рахунок інгібіювання біосинтезу хітину, перешкоджаючи, таким чином, формуванню кутикули. Це несистемний регулятор росту комах із вираженоюшлунковою та помірною контактною дією. Ефективний проти комах, резистентних до традиційних інсектицидів.

Спектр дії: Матч® 050 ЕС к.е. високоефективний в боротьбі проти личинок лускокрилих, що живляться листям, і твердокрилих. Він має також овіцидну дію (на свіжу яйцекладку, до 32 годин). Переносимість культурою: Добре переноситься всіма культурами при дотриманні рекомендацій. Якщо виникають сумніви (чутливі чи нові сорти), піддавати перевірці.

Спосіб застосування: Все обладнання для обробки повинно бути відповідним чином відкаліброване для рівномірного надходження і розпилювання робочої рідини. Виноградна лоза: Рекомендуються тракторні обприскувачі із штангою та наконечниками, ранцеві обприскувачі та механізовані обприскувачі. Норма витрати робочого розчину до 500 л/га; для ретельної обробки густого листя потрібно до 800 л/га. Ряди підв’язаних виноградних лоз обробляти з обох сторін. Яблуня: Рекомендуються портативні та тракторні обприскувачі. Щоб запобігти зносу препарату і для зведення до мінімуму забруднення грунту використовувати норму витрати 800-1000 л/га. Використовуйте плоскі насадки 110° при тиску 2-3 атм. Фільтри в системі обприскування перешкоджають засмічуванню насадок. Розмір отвору фільтрів насадок повинен бути адаптованим до отвору насадок, тобто, чим менше насадка, тим тонше фільтр. Саранові: Обприскування проводять в період розвитку личинок. Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га.

Застосування в Інтегрованих системах захисту (ІСЗ): При дотриманні рекомендованих норм витрати Матч® 050 ЕС к.е., безпечний для дорослих стадій хижих комах та хижих кліщів. Тому Матч® 050 ЕС к.е. підходить для використання в ІСЗ.

Сумісність: Матч® 050 ЕС к.е. сумісний з більшістю стандартних інсектицидів і фунгіцидів, за винятком препаратів з лужною реакцією (сірчане вапно, мідь). В разі виникнення сумнівів слід проводити тести на сумісність.

 

Переваги:
  • Селективний препарат, який має високу ефективність проти лускокрилих, жорсткокрилих та прямокрилих
  • Ефективний проти галоутворюючих кліщів, наприклад, проти цитрусового, бурого, повстяного виноградного (зудень)
  • Виявляє потужну овіцидну дію
  • Тривалий період захисту — 30 днів
  • Зменшує кількість обробок інсектицидами
  • Не викликає утворення на плодах сітки, яка знижує якість урожаю
  • Безпечний для навколишнього середовища, нетоксичний для людей