Фунгіцид Медісон® | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Медісон®Медісон®

фунгіциди медісон

Новий фунгіцид на пшениці для контролю широкого спектра захворювань листя з властивостями підсилення фотосинтез

Загальна назва: протіоконазол, 175 г/л + трифлоксістробін, 88 г/л

Тип формуляції: концентрат суспензії

 

Властивості:

Медісон® — новий двокомпонентний фунгіцид із системними властивостями.

Медісон® має довготривалу профілактичну та лікувальну дію з фізіологічним ефектом. Тріфлоксістробін впливає на дихання клітин грибів, блокуючи передачу електронів у мітохондрії, тоді як протіконазол зупиняє синтез ергостиролу. За рахунок поєднання азолової складової та стробілурінової, препарат захищає рослину від пошкодження грибковими захворюваннями, а з іншого боку запобігає старінню рослини шляхом впливу на баланс гормонів. Медісон® покращує фотоасиміляцію та оптимізує азотний обмін в рослині, як результат збільшується маса тисячі зернин.

 

Застосування:


Пшениця озима та яра
Обприскування в період від початку трубкування до початку колосіння. Проти борошнистої роси, септоріозів, піренофорозів, фузаріозів листя, кореневих гнилей, видів іржастих хвороб — 0,7 — 0,9 л/га.
Макс. кратність обробок — 2
Термін очікування — 30 діб

 

Особливості застосування:

Для отримання найкращих результатів від використання препарату необхідно дотримуватись строків застосування. Для отримання найкращої ефективності від обох діючих речовин, Медісон® застосовують від фази середини виходу прапорцевого листка до середини колосіння у пшениці. Трифлоксістробін вкриває листову поверхню та запобігає проникненню патогенів до листової поверхні, а протіоконазол, який знаходиться в клітинах листя, контролює розвиток міцелію в них та проникнення гаусторій.

 

Селективність:

Медісон® в рекомендованих нормах витрати добре сприймається усіма сортами зазначених культур.

 

Токсичність для бджіл та захист водойм:

В рекомендованих нормах витрати препарат безпечний для бджіл. Не допускати попадання до водойм препарату і його залишків, а також порожньої тари і упаковки.

 

Техніка застосування:

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 200 - 400 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад, підходять плоскоструменеві форсунки, тиск рідини 2,5 - 3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6 - 7 км/год.

Перед приготуванням робочого розчину слід перевірити його на змішуваність!

 

Сумісність:

Медісон® можна змішувати з багатьма регуляторами росту, рідкими добривами, інсектицидами, іншими контактними і системними фунгіцидами.

 

Переваги:

  • еффективний проти широкого спектра хвороб листя
  • підсилює стійкість ролин до стресу
  • підсилює фотосинтез у рослині
  • покращує сприймання азоту
  • більшується масса тисячи зернин
  • підвищується врожайність

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити