Інсектициди Люфокс 105 ЕС| 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » ЛюфоксЛюфокс

інсектициди люфокс

Люфокс 105 ЕС к.е.
Універсальний партнер у боротьбі зі шкідниками саду та виноградників

 

Діюча речовина: Феноксикарб 75 г/л + люфенурон 30 г/л
Хімічна група: Карбамати + бензаміди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 5 л
Препаративна форма: Концентрат емульсії

 

Механізм дії: Люфокс® 105 EC к.е. за рахунок поєднання двох діючих речовин діє на всі стадії розвитку шкідника, тобто: на імаго (стерилянтний ефект), на яйця (овіцидна дія), на гусениць (інгібує біосинтез хітину, перешкоджаючи формуванню кутикули та порушує перехід комах на наступну стадію розвитку). Має контактну та шлункову дії. Ефективний проти комах, резистентних до традиційних інсектицидів.

Спектр дії: Люфокс® 105 EC к.е. високоефективний у боротьбі проти лускокрилих та проти рівнокрилих хоботних комах. Люфокс® 105 EC к.е. також ефективний проти галоутворюючих кліщів (Eriophyidae), як наприклад, цитрусовий, бурий кліщі.

Переносимість культурою: Добре переноситься всіма культурами при дотриманні рекомендацій. Якщо виникають сумніви (чутливі чи нові сорти), піддавати перевірці.

Спосіб застосування: Все обладнання для обробки повинно бути відповідним чином відкаліброване для рівномірного надходження і розпилювання робочої рідини. Виноградна лоза: Норма витрати робочого розчину до 500 л/га; для ретельної обробки густого листя потрібно до 800 л/га. Ряди підв’язаних виноградних лоз обробляти з обох сторін. Яблуня: Рекомендуються сертифіковані обприскувачі. Щоб запобігти знесенню препарату і звести до мінімуму забруднення ґрунту використовувати норму витрати 800-1000 л/га.

Застосування в Інтегрованих системах захисту (ІСЗ): При дотриманні рекомендованих норм витрати Люфокс® 105 EC к.е. безпечний для дорослих стадій хижих комах та хижих кліщів.

Сумісність: Люфокс® 105 EC к.е. сумісний з більшістю стандартних інсектицидів і фунгіцидів, за винятком препаратів з лужною реакцією (сірчане вапно, мідь). У разі виникнення сумнівів слід проводити тести на сумісність.

 

Переваги:
  • Універсальний препарат для боротьби з широким спектром шкідників, вкючаючи кліщів
  • Препарат діє на всі стадії розвитку комах включаючи і овіцидну
  • Довготривала захисна дія — до 30 діб, що дозволяє зменшити кількість обробок
  • Зменшує щільність популяції шкідників у наступні роки
  • Не утворює на плодах сітки
  • Зберігає корисну ентомофауну, не шкодить навколишньому середовищу
  • Стійкий до змивання дощем
  • Наявність двох діючих речовин знижує ризик виникнення резистентності