Садові інструменти та інвентар Fiskars (Фіскарс) - "4 Сезони"

 
 
 


Садовий інвентар Fiskars

Садовий інвентар - це приладдя, без якого Ви ніяк не зможете правильно і без зайвих силових навантажень доглядати за деревами, квітами та іншими культурами. Це винаходи, які суттєво економлять час і в умілих руках творять чудеса. Ми можемо Вам запропонувати такий перелік садового інвентаря:

  • Секатори, які мають ергономічний дизайн, прості та зручні в використанні, визнані кращими за продуктивність і робочі якості. Зручні ручки з армованого скловолокном поліаміду, леза з нержавіючої сталі та фіксатор сприяють полегшенню в будь-якій роботі із цим інструментом.
  • Пилки. Легкі, компактні, з висувною конструкцією та кріпленням на ремінь, лінійкою. Ви їх навіть не відчуєте, ні в роботі, ні в перенесенні. Зате про втому можете з певністю забути.

  • Лопати з загартованої сталі, зі зручним вигином для ноги та ергономічною рукояткою. Новітні конструкції нарешті втілились в життя, тому можете не боятись, Вам буде легко копати все: від ямки - до траншеї.
  • Сокири. Чотири універсальних види! Тепер Ви можете рубати, виконувати столярні роботи, різати та заготовувати ліс! Назви сокир нанесені на топорища, тому Ви з легкістю виберете підходящу власне для поставленої задачі.
  • Садово-городній інвентар, який дозволяє комфортно проводити посадку, культивацію, прополку та посів рослин. Якісні матеріали полегшать саму роботу, а заокруглені кути зведуть до мінімуму пошкодження коренів та грунту.

Ви можете в нас купити будь-який садовий інвентар за низькими цінами і не переживати за його якість. Ми пропонуємо лише найкращі товари, а для цього співпрацюємо з кращими світовими компаніями, як наприклад, Bayer для засобів захисту урожаю чи з фінською компанією-виробником Fiskars, яка займає високе місце серед якісних брендів садових інструментів. В Києві та за його межами Ви гарантовано отримаєте бажану продукцію та гарантії на її використання.