Газонні трави. Купити газон. Насіння газону - "4 Сезони"

 
 
 


Насіння газонних трав

Ви, напевно, не раз звертали увагу на те, як гарно виглядають присадибні або ігрові ділянки (гольф, футбол), які рівномірно засіяні свіжою, рівненькою газонною травою. Не даремно останнім часом став таким популярним ландшафтний дизайн. Є кілька видів газонних трав, залежно від потреб та особливостей засіювання:

Зелений килим

Це різновид трави, який незалежно від сезону зберігає свій колір і прикрашає будь-яку прибудинкову територію.

Газон для підсіву

Це суміш трав, яка характеризується швидким зростанням і використовується у відновленні дерну.

Тіньовий газон

Використовується для садів, паркових зон та інших ділянок, до яких нема достатнього доступу сонячних променів. Така трава, зазвичай, темніша від інших видів і має насиченіший колір, підкреслює спокій і глибину засіяних куточків.

Універсальний газон

Це якраз ті сорти трав, які використовуються в декоративних цілях і прикрашають молоді сади та лужки різними відтінками насиченого смарагдового кольору.

Індустріальний газон

Використовується для місць, за якими відсутній постійний догляд. Тому це сорти трав, стійкі до дії несприятливих екологічних чинників. Має характерну фактуру листя і щільний дерн. Витривалий, стійкий до пересушення та відсутності регулярного освітлення.

Спортивний газон

Використовується на стадіонах, футбольних полях тощо. Стійкий до механічних пошкоджень, толерантний до засухи, зимостійкий, не вимагає надмірного догляду.

Газон для гольфу

Суттєво відрізняється від інших, тому порівняно дорогий. Має щільний вузьколистий травостій, витримує дуже низьку стрижку, стійкий до хворіб.


Засіювати газон можна з ранньої весни до осені, головне, щоб був вже хоч трохи прогрітий і підсушений грунт. Найпоширеніша трава для посіву - тонконіг лучний. Існує понад двісті його видів, які мають різні відтінки, різні особливості засіювання. В Україні поширені понад двадцять його видів. Він легкий у догляді та обробці, не вимагає особливого грунту.


Траву для газону можна купити за відносно низькими цінами як у Києві, так і по всій Україні. Насіння газонної трави пропонується в широкому асортименті, в залежності від потреб. Ми раді надати Вам весь спектр послуг, починаючи від консультацій і закінчуючи посівом та обробкою (доглядом) порід. Крім того, ми пропонуємо комплекс засобів по захисту травянного покриву від компанії Bayer. З нами Ви прикрасите будь-яку ділянку або ж спортивний майданчик. Ми працюємо виключно з найкращими виробниками, а наші спеціалісти можуть втілити всі Ваші ідеї в життя.


Асортимент травосумішей, який представлений у нас, є продуктом всесвітньовідомої компанії Barenbrug.