Протруйник Гаучо® для насіння пшениці, кукурудзи | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Гаучо®Гаучо®

протруйники гаучо

Високоефективний протруйник насіння пшениці, ячменю, цукрових буряків, кукурудзи і соняшнику

Загальна назва: імідаклоприд, 700 г/кг

Тип формуляції: порошок, що змочується

 

Властивості:

Гаучо® — протруйник системної і контактної дії для передпосівної обробки насіння пшениці, ячменю, цукрових буряків, кукурудзи і соняшнику проти широкого спектра шкідників. Діюча речовина препарату (імідаклоприд) належить до групи хлорнікотинілів. Вона блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах-шкідників і при цьому відрізняється від звичайних препаратів новим механізмом дії на комах, що виключає виникнення резистентності.

 

Механізм дії:

Оброблене препаратом Гаучо® насіння дає можливість повного інсектицидного захисту від усіх важливих шкідників листя і від ґрунтових шкідників.

Діюча речовина поглинається коренями рослини, яка проростає, і звідти спрямовується в листя. При цьому кишково-контактний інсектицид розподіляється дуже рівномірно по молодій рослині і досягає тривалої дії проти сисних і гризучих комах-шкідників при низькому дозуванні.

 

Застосування:


Цукрові буряки 
Комплекс групових та наземних шкідників сходів: попелиці, також вірусоносії, бурякова мінуюча муха, земляна блоха, буряковий довгоносик, бурякова крихітка, буряковий матовий мертвоїд, дротяники – 60 кг на 1 тону насіння.

Кукурудза
Дротяники – 28 кг на 1 тону насіння.

Соняшник
Дротяники – 10,5 кг на 1 тону насіння

Пшениця, ячмінь
Злакові мухи, цикадки, попелиці, блішки – 0,25 – 0,5 кг препарату на 1 тону насіння

 

Техніка застосування:

Перед застосуванням Гаучо® слід розбавляти водою з розрахунку 10 л води + норма використання продукту для обробки 1000 кг насіння для кращого змочування поверхні зерна і кращого прилипання Гаучо®.

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити