Інсектициди Форс | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » ФорсФорс

Форс 200 CS к.с.
Новий потужний інсектицид тривалої дії для протруювання насіння проти ґрунтових шкідників

 

Діюча речовина: Тефлутрин 200 г/л
Хімічна група: Синтетичні піретроїди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 20 л
Препаративна форма: Концентрат суспензії

 

Призначення: Форс 200 CS к.с. – інсектицид широкого спектру дії для цукрових буряків та соняшнику для боротьби з ґрунтовими шкідниками.

Механізм дії: Тефлутрин – синтетичний піретроїд. Несистемний інсектицид з кишковою та контактною активністю, має репелентні властівості. Блокує проводимість каналів нервової системи та викликає швидку загибель шкідників.

Фітотоксичність: При дотриманні рекомендацій препарат Форс 200 CS к.с. не має негативного впливу на насіння та рослину. У разі сумніву провести перевірку з місцевими сортами та гібридами. Не обробляти пошкоджене насіння.

Спосіб використання: Форс 200 CS к.с. може використовуватись в розбавленому вигляді на будь-якому обладнанні, призначеному для обробки насіння. Для досягнення високої ефективності звертайте увагу на наступне: використовуйте для протруєння чисте, без домішок, непошкоджене насіння, що забезпечить високу якість обробки; не використовуйте насіння, яке було попередньо оброблене іншими препаратами для обробки насіння; регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) по рівню забарвлення та нормі використання робочої рідини.

Сумісність: Форс 200 CS к.с. не сумісний з препаратами на базі органічних розчинників! Можна змішувати з іншими загальновживаними препаратами на базі полімерів або з препаратами для обробки насіння з нейтральною реакцією. Проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.

 

Переваги:
  • Інсектицид з вираженою фумігантною і репелентною дією, не допускає пошкодження шкідниками насіння, кореневої системи та паростків
  • Однаково потужно діє на різні види ґрунтових шкідників, зокрема, підгризаючих совок
  • Повна відсутність негативної дії на посівні якості насіння зокрема, те насіння, що зберігалось протягом року після обробки)
  • Не потребує наявності ґрунтової вологи – він діє завжди, навіть у засушливих умовах
  • Дає змогу забезпечити точний висів насіння навіть при високій чисельності ґрунтових шкідників