Протруйник Круїзер OSR від Syngenta | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Круїзер OSRКруїзер OSR

Круїзер OSR 322 FS т.к.с.
Препарат розроблено спеціально для обробки насіння ріпаку. Це готовий для використання, комбінований протруювач для захисту насіння та сходів ріпаку від основних шкідників та хвороб

 

Діюча речовина: Тіаметоксам 280 г/л + металаксил-М 33,3 г/л + флудиоксоніл 8 г/л
Хімічна група: Неонікотиноїди, феніламіди, фенілпіроліди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 5 л
Препаративна форма: Текучий концентрат суспензії

 

Механізм дії: Тіаметоксам – інсектицид широкого спектру дії з подовженою активністю. У цільових видів спостерігається швидке всмоктування у шлунку та контактно. Механізм дії тіаметоксаму ґрунтується на тому, що він взаємодіє з рецепторами нікотинацетилхоліна нервової системи комах. Металаксил-М проникає через верхню оболонку насіння системно та переноситься в усі частини рослини при проростанні. Флудіоксоніл – контактний фунгіцид широкого спектру дії із подовженою активністю. Обмежено поглинається насінням і мало переміщується у сходах.

Фітотоксичність: При застосуванні згідно інструкції не становить ризикуфітотоксичності. У разі сумнівів провести попередню перевірку проростаннята схожості насіння відповідно до установлениих методик. Нерекомендується обробляти препаратом вже проросле, потріскане, обдерте або пошкоджене іншим чином насіння.

Переносимість культурою: Круїзер OSR 322 FS т.к.с. добре переноситься насінням і проростками за умови дотримання рекомендацій до застосування. Якщо виникають сумніви, необхідно проводити перевірку.

Спектр дії: Тіаметоксам високоефективний проти комплексу ґрунтових таназемних шкідників сходів. Флудиоксоніл ефективний проти хвороб, що завдають збитки урожаю та збуджуються грибами класів Ascomycentes, Basidiomycetes i Fungi impefekti. Металаксил-М ефективний проти хвороб, що завдають серйозних збитків урожаю та збуджуються грибами класу Oomycetes.

Ризик користувача: Виробник гарантує якість своїх пестицидів, поставляючи їх в оригінальній упаковці. Інструкція щодо використання, наведена на етикетці, вироблена за результатами офіційних випробувань препарату. Дані та рекомендації вироблені лише для загального користування і компанія не може нести відповідальність за розбіжності в результатах, що залежать від місцевих умов. Споживач цього препарату є повністю відповідальним за вибір конкретних методів його використання та приймає на себе ризик, пов’язаний зі зберіганням та використанням даного препарату. За збитки внаслідок не відповідного інструкціям зберігання та використання препарату виробник відповідальності не несе.

Вимоги щодо зберігання та перевезення препарату: Перевозити спеціальним транспортом у заводській упаковці. Зберігати в заводській упаковці в зачиненому, добре вентильованому, захищеному від сонця та вологи приміщенні, що відповідає санітарним вимогам, окремо від харчових продуктів і кормів. Виключити доступ до препарату дітей, сторонніх осіб та тварин (Державні санітарні правила та норми «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», ДСП 8.8.1.2.001 – 98 від 03.08.1998). Уникати температури нижче -10°С та вище +35°С.

Зберігання обробленого насіння: Оброблене насіння ні в якому разі не повинно використовуватися для харчування людей або для відгодівлі тварин. Упаковувати та зберігати тільки в контейнерах з чітким маркуванням. Зберігати окремо від продуктів харчування та кормів. Примітка: Круїзер OSR 322 FS т.к.с. може зменшити сипкість насіння в сівалці. Перед висівом відкалібруйте сівалку по обробленому насінню.

Спосіб використання: Для досягнення високої ефективності протруювання звертайте увагу на наступне: використовуйте для протруєння чисте, без домішок, непошкоджене насіння, що забезпечить високу якість протруєння; не використовуйте насіння, яке було попередньо протруєне іншими протруйниками; регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) по рівню забарвлення та нормі використання робочої рідини.

Сумісність: Круїзер OSR 322 FS т.к.с. сумісний з полімерними препаратами для дражування насіння, а також з іншими препаратими для обробки насіння у вигляді водних текучих емульсій з нейтральною реакцією. Круїзер OSR 322 FS т.к.с. не сумісний з препаратами на основі органічних розчинників.

 

Переваги:
  • Відмінний контроль широкого спектру шкідників та хвороб
  • Безпечний для культури
  • Стимулює проростання рослин: «вігор»-ефект
  • Рослини, оброблені Круїзером OSR, краще переносять холод
  • Оброблене насіння не втрачає своїх якісних показників протягом року