Інсектицид Круїзер 350 FS | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » КруїзерКруїзер

Круїзер 350 FS т.к.с.
Інсектицид системної дії для обробки насіння різними методами, з високим ступенем безпеки для персоналу, проти комплексу ґрунтових та поверхневих шкідників сходів цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, льону, картоплі.

 

Діюча речовина: 350 г/л тіаметоксаму
Хімічна група: Неонікотиноїди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 20 л; 200 л
Препаративна форма: Текучий концентрат суспензії

 

Механізм дії: Тіаметоксам – інсектицид широкого спектру дії з подовженою активністю. У цільових видів спостерігається швидке всмоктування у шлунку та контактно. Механізм дії тіаметоксаму грунтується на тому, що він взаємодіє з рецепторами нікотинацетилхоліна нервової системи комах.

Переносимість культурою: За умови дотримання рекомендацій до застосування Круїзер 350 FS т.к.с. добре переноситься всіма культурами. Якщо виникають сумніви, необхідно проводити перевірку.

Спектр дії: Тіаметоксам високоефективний проти комплексу грунтових та наземних шкідників сходів.

Вимоги щодо зберігання та перевезення препарату: Перевозити спеціальним транспортом в заводській упаковці. Зберігати в заводській упаковці в зачиненому, добре вентильованому, захищеному від сонця та вологи приміщенні, що відповідає санітарним вимогам, окремо від харчових продуктів і кормів. Виключити доступ до препарату дітей, сторонніх осіб та тварин (Державні санітарні правила та норми «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», ДСП 8.8.1.2.001 - 98 від 03.08.1998). Уникати температури нижче -10°С та вище +35°С.

Спосіб використання: Круїзер 350 FS т.к.с. може використовуватися в розбавленому чи нерозбавленому вигляді на будь-якому обладнанні призначеному для обробки насіння. Для досягнення високої ефективності звертайте увагу на наступне: використовуйте для протруєння чисте, без домішок, непошкоджене насіння, що забезпечить високу якість обробки; не використовуйте насіння, яке було попередньо оброблене іншими препаратами для обробки насіння; регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) по рівню забарвлення та нормі використання робочої рідини. Круїзер 350 FS т.к.с. може зменшити сипкість насіння в сівалці. Перед висівом відкалібруйте сівалку по обробленому насінню.

Сумісність: Круїзер 350 FS т.к.с. сумісний з полімерними препаратами для дражування насіння, а також з іншими препаратими для обробки насіння у вигляді водних текучих емульсій з нейтральною реакцією. Круїзер® 350 FS т.к.с. не сумісний з препаратами на основі органічних розчинників.

 

Переваги:
  • Системна дія забезпечує ефективний захист від ґрунтових та посходових шкідників протягом 6 – 8 тижнів
  • Збереження оптимальної густоти сходів при мінімальній витраті насіннєвого матеріалу
  • Відсутність негативної дії на посівні якості насіння (так само й того, що зберігалося протягом року після обробки)
  • «Вігор»-ефект – стимулююча дія на проростаючі рослини
  • Профілактика вірусних захворювань