Фунгіцид Консенто® | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Консенто®Консенто®

фунгіциди консенто

Новий фунгіцид мезостемно-системної дії

Загальна назва: фенамідон, 75 г/л + пропамокарб-гідрохлорид, 375 г/л

Тип формуляції: концентрат суспензії

 

Механізм дії:

Фенамідон порушує процес дихання в мітохондріях клітин збудника. Пропамокарб-гідрохлорид порушує процесс біосинтезу фосфоліпідів і жирних кислот.

 

Властивості:

Консенто® — препарат, який містить діючу речовину фенамідон з класу імідазолінонів з мезостемним механізмом дії та пропамокарб-гідрохлорид з класу карбаматів з системним механізмом дії.

Унікальним є поєднання подвійної дії препарата — проти альтернаріозу і фітофторозу пасльонових — з системним механізмом дії проти фітофторозу, яке надає чудову можливість працювати проти змішаного типу інфекції. Водночас, як і всі препарати, що містять пропамокарб, Консенто® має здатність стимулювати ріст рослин.

Системність пропамокарбу є запорукою міцної профілактичної дії проти фітофторозу. Механізм дії фенамідону забезпечує профілактичний, антиспорулянтний і частковий лікувальний ефект проти обох збудників. Препарат також ефективний проти несправжньої борошнистої роси на багатьох культурах.

Фітофтороз картоплі і томатів вважається найнебезпечнішою хворобою цих культур. Ураження рослин хворобою може дуже швидко спричинити повну втрату врожаю за умови недостатнього захисту культури.

Прохолодні вологі ночі і теплі дні створюють оптимальні умови для розвитку фітофторозу. Уражене фітофторозом листя з зовнішнього боку покривається жовто-зеленими водянистими плямами, які пізніше стають коричневими. В умовах підвищеної вологості чи в дощову погоду на нижньому боці листка утворюється біле нашарування грибкової цвілі, що є характерною ознакою хвороби. Більш того, спори гриба змиваються дощем з листя і стебел, а після попадання в ґрунт вражають бульби картоплі, що призводить до значної втрати врожаю.

Альтернаріоз або бура плямистість картоплі і томатів, збудниками якої є Alternaria solani і A. alternata — хвороба, яка набула поширення з потеплінням клімату.

З'являється зазвичай раніше фітофторозу, через що її називають також «рання гниль».

Тепла погода створює оптимальні умови для розвитку хвороби: як правило, на листовій поверхні утворюються маленькі темні плями, або великі з концентричними темнішими колами з світлим обрамленням. На томатах альтернаріоз спричиняє також гниль плодів.

 

Застосування:


Культура Норма витрати Застосовання Максимальна кількість обробок
Картопля, томати 1,5 - 2,0 л/га проти альтернаріозу, фітофторозу 3
Цибуля 1,5 - 2,0 л/га проти несправжньої борошнистої роси 3
Соняшник 1,5 - 2,0 л/га проти несправжньої борошнистої роси 2

 

Переваги:

  • поєднання двох діючих речовин з принципово різними механізмами дії запобігає резистентності
  • можливість контролювати змішану інфекцію
  • профілактична, лікувальна (частковий лікувальний ефект на ранніх етапах інфікування) і антиспорулянтна дія
  • додатковий стимулюючий ефект
  • сприятливі токсикологічні характеристики — відповідність умовам Food Chain

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити