Протруйник Сертікор для злакових, зернових | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » СертікорСертікор

Сертікор 050 FS т.к.с.
Надійний протруювач для більшості злакових культур, який забезпечує стабільний захист від основних хвороб зернових колосових культур. Забезпечує здоровий розвиток кореневої системи

 

Діюча речовина: Мефеноксам 20 г/л + тебуконазол 30 г/л
Хімічна група: Тріазол, феніламіди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 5 л
Препаративна форма: Текучий концентрат суспензії

 

Призначення: Фунгіцид для обробки насіння зернових культур. Комбінований фунгіцид широкого спектру дії для боротьби з насіннєвими та ґрунтовими інфекціями на стадії проростання та появи сходів.

Переносимість культурою: При дотриманні рекомендацій препарат добре переноситься культурою. Не обробляти насіння, якщо його вологість перевищує 16%, пошкоджене насіння або насіння, що було оброблене іншими препаратaми.

Спосіб використання: Сертікор 050 FS т.к.с. може використовуватися на будь-якому обладнанні, призначеному для обробки насіння. Для досягнення високої ефективності звертайте увагу на наступне: використовуйте для протруєння чисте, без домішок, непошкоджене насіння, що забезпечить високу якість протруєння; не використовуйте насіння, яке було попередньо протруєне іншими протруйниками; регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) по рівню забарвлення та нормі використання робочої рідини. Після обробки очистити все устаткування.

Важливо! Сертікор 050 FS т.к.с. може знижувати плинність насіння в сівалці. Перед початком роботи перекалібруйте сівалку по обробленому насінню.

Заходи безпеки: З метою запобігання отруєнь при роботі з препаратом Сертікор 050 FS т.к.с., а також накопичення препарату в продуктах харчування, кормах, забруднення водойм, повітря та ґрунтів населених пунктів, необхідно суворо дотримуватися всіх застережних заходів, що передбачені Державними санітарними правилами та нормами «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001 – 98 від 03.08.1998.

Сумісність: Сертікор 050 FS т.к.с. не сумісний з препаратами на базі органічних розчинників! Можна змішувати з іншими загально вживаними препаратами для обробки насіння з нейтральною реакцією. Проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.

 

Переваги:
  • Дві нові діючі речовини з різними мезанізмами дії
  • Забезпечує сучасне вирішення захисту насіння від основних хвороб
  • Захищає коріння від Pythium, кореневих гнилей та має довготривалу захисну дію проти всіх інших поширених хвороб зародка насіння
  • Нова покращена формуляція для ефективнішого застосування Сертікору забезпечує надійне збереження препарату на насінні
  • Безпечний та зручний при застосуванні