Протруйники Селест Топ | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Селест ТопСелест Топ

Селест Топ 312,5 FS т.к.с.
Препарат розроблений спеціально для обробки насіння зернових культур (пшениці та ячменю)

 

Діюча речовина: Тіаметоксам 262,5 г/л, флудіоксоніл 25 г/л, дифеноконазол 25 г/л
Хімічна група: Неонікотиноїд, фенілпірол, тріазол
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 5 л
Препаративна форма: Текучий концентрат суспензії

 

Механізм дії: Тіаметоксам порушує дію ацетилхолінових рецепторів нервової системи комах. Має швидку кишкову та контактну дію. Флудіоксоніл порушує синтез протеїнів грибів, поглинання рослиною обмежене. Дифеноконазол поглинається насінням та переміщується по рослині. Припиняє розвиток грибів, впливаючи на синтез стеролів клітинних мембран.
Селест Топ 312,5 FS т.к.с. високоефективний проти ґрунтових шкідників та шкідників сходів, ґрунтових та насіннєвих інфекцій.

Фітотоксичність: При дотриманні рекомендацій не має негативного впливу на насіння та сходи. Може використовуватись в інтегрованих системах захисту.

Спосіб використання: Селест Топ 312,5 FS т.к.с. може використовуватись в розбавленому вигляді на будь-якому обладнанні, призначеному для обробки насіння. Для досягнення високої ефективності звертайте увагу на наступне: використовуйте для протруєння чисте, без домішок, непошкоджене насіння, що забезпечить високу якість обробки; не використовуйте насіння, яке було попередньо оброблене іншими препаратами для обробки насіння; регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) по рівню забарвлення та нормі використання робочої рідини.

Сумісність: Селест Топ 312,5 FS т.к.с. не сумісний з препаратами на базі органічних розчинників! Препарат сумісний з полімерними препаратами для дражування насіння, а також з іншими препаратами для обробки насіння у вигляді водних текучих емульсій з нейтральною реакцією.

 

Переваги:
  • Надійний та довготривалий захист незалежно від погодних умов
  • Широкий спектр контрольованих хвороб і шкідників та попередження зараження культури вірусними захворюваннями
  • Посилений розвиток зернових культур завдяки «вігор»-ефекту
  • Безпечний та зручний при застосуванні
  • Допомагає рослинам краще переносити стрес та покращує розвиток кореневої системи