Інсектициди Біскайя - захист від комах | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Біскайя®Біскайя®

інсектициди Біскайя

Інновативний інсектицид системної дії

Загальна назва: тіаклоприд, 240 г/л

Тип формуляції: олійна дисперсія

 

Механізм дії:

Біскайя® стимулює безперервне збудження нервової системи, що викликає у комах судоми і в результаті — загибель.

Препарат діє як під час безпосереднього контакту з шкідниками — контактна дія, — так і шляхом поїдання ними оброблених рослин (включаючи висмоктування рослинного соку сисними шкідниками) — кишкова системна дія.

Трансламінарна дія — при потраплянні на рослину діюча речовина поступово розчиняється в олійній плівці і за допомогою додаткової речовини, яка розчиняє восковий шар,проникає всередину рослини.

Системна дія — завдяки здатності діючої речовини пересуватися судинами рослини у висхідному напрямку вона досягає також новоутворених частин рослини.

Антифідантний ефект — особливістю дії препарату на шкідників є нетипова проява нокдаун-ефекта — комахи не гинуть одразу, а продовжують сидіти на рослині. Проте їхнє живлення припиняється протягом перших годин після обробітку, і шкодочинність нейтралізується. Період від припинення живлення до загибелі скорочується з підвищенням температури.

 

Властивості:

Біскайя® — унікальний системний інсектицид на основі діючої речовини тіаклоприд, що відноситься до хімічного класу хлорникотинілів.

Особливості хімічного складу діючої речовини роблять препарат повністю безпечним для бджіл, що надає можливість використовувати його безпосередньо під час цвітіння культури.

Біскайя® нетоксична для бджіл та джмелів — як дорослих, так і личинок, і не відлякує запилювачів (на відміну від багатьох інших препаратів), завдяки чому рівень запилених квіток залишається максимально можливим. Слід урахувати, що частка квіток ріпаку, які запилюються комахами, дорівнює приблизно одній третині.

Біскайя® має найсучаснішу препаративну форму — олійну дисперсію. Вона розроблена з використанням рослинної олії навмисне для обробки культур, листя яких має міцний восковий шар, погано змочується і здатне утримувати лише невелику кількість робочої рідини, що потрапила на нього. Склад препарату забезпечує подолання несприятливих якостей поверхні листя і поліпшує утримуваність розчину і змочення ним. Маленький розмір частинок діючої речовини і наявність олійної плівки на поверхні листя набагато покращує розподіл препарату і стійкість до змивання. Поза тим, поступове розчинення діючої речовини в олійній плівці забезпечує рівномірне і швидке надходження препарату до тканин рослини.

При обробці будь-яких культур, як з добре, так і з погано змочуваним листям, Біскайя® забезпечує більш швидке проникнення діючої речовини в листя у порівнянні з традиційними препаративними формами.

Системність препарату забезпечує тривалий період захисної дії.

 

Застосування:

РІПАК

0,25-0,3 л/га — проти ріпакового квіткоїда
Обприскування в період бутонізації — початку цвітіння за появи шкідника.
0,25-0,3 л/га — проти насінневого прихованохоботника
0,3-0,4 л/га — проти ріпакової галлиці та попелиць, обприскування в другій половині цвітіння за появи шкідників.

Наземне обприскування — 100-300 л/га 
Авіаційне обприскування — 50 л/га 
Максимальна кількість обробок — 2 
Термін очікування — 30 діб

КАРТОПЛЯ

0,2 л/га — проти колорадського жука, попелиць 
Обприскування за появи шкідників.
Кількість робочого розчину 100-300 л/га.
Максимальна кількість обробок — 2
Термін очікування — 20 діб

 

Переваги:

  • Нетоксичність діючої речовини для бджіл та джмелів.
  • Відсутність відлякуючого ефекту для запилювачів. 
  • Ефективність не залежить від температури повітря. 
  • Відмінне утримування, прилипання та розподіл по поверхні листя. 
  • Підвищена стійкість до змивання дощем. 
  • Покращення та прискорення системного ефекту. 
  • Не втрачає нетоксичності для бджіл при змішуванні з фунгіцидами.
  • Відсутність залишків в продукції.

 

Увага! Препарати в формі олійної дисперсії схильні до явища синерезису — тимчасового розшарування під час зберігання. Перед приготуванням робочого розчину необхідно ретельно збовтати ємність з препаратом до відновлення однорідності вмісту!

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити