Гербіциди Аркан® | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Аркан®Аркан®

гербіциди Аденго

Призначення, рекомендації щодо застосування

Аркан ® рекомендується для застосування проти найбільш поширених однорічних дводольних бур'янів , у тому числі стійких до 2,4 -Д на посівах пшениці , ячменю і кукурудзи. </ p >

Норми застосування

Пшениця, ячмінь - 20 г/га

Кукурудза - 20-30 г/га

Терміни та особливості застосування

Аркан ® має тривалий термін застосування, починаючи з фази 2 - х листків до появи прапорцевого листка зернових. Оптимальний період обприскування, що дозволяє отримати найвищу ефективність і зберегти врожай, - до кінця кущіння зернових.

Аркан® можна застосовувати вже при температурі +5°С. Низькі температури уповільнюють дію препарату, але не впливають на загальну ефективність.

Аркан® можна використовувати в баковій суміші з усіма препаратами групи 2,4-Д відповідно до розрахованої гектарної норми: 10 г/га Аркана ® + 1л/га 2,4 -Д. Іноді, особливо при пізньому застосуванні (пізніше стадії кінця кущення культури) або в екстремальних погодних умовах бур'яни сильно пригнічуються, але вони не розвиваються і не створюють конкуренції основній культурі.

Техніка застосування

При застосуванні восени проти паділіці ріпаку висока ефективність досягається при внесенні до 2 - го справжнього листка в падалиці . Суміш з групою 2,4 -Д , при застосуванні восени , недопустима через можливий вплив діючої речовини 2,4 -Д на цільову культуру. </р>

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 150-300 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад , підходять плоскоструменеві форсунки , тиск рідини 2,5-3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6-7 км/ч. При ультрамалооб'ємного та авіаційному обприскуванні норма застосування - 50 л/га робочого розчину.

Аркан ® 750, в.г. нетоксичний для бджіл, звірів, риб і грунтових організмів (3-й клас токсичності згідно класифікації ВООЗ , 3-й клас небезпеки згідно з « гігієнічної класифікації пестицидів за ступенем небезпеки »).

Переваги

Оптимальне поєднання широкого спектру дії та мінімальних витрат на обробіток 1 га.

Висока ефективність проти підмаренника чіпкого.

Гнучкий, тривалий період застосування, починаючи з фази 2 -го листка і до появи прапорцевого листка у культури.

Можливість застосування в умовах низьких температур (від +5°С ) навесні, що дозволяє швидше виключити конкуренцію бур'янів з культурою.

Стійкість до змивання опадами.

Хороша змішуваність з іншими гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами , що дозволяє зменшити кількість обробок.

Не впливає на користувача та навколишнє середовище.