Фунгіциди Альєтт® | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » Альєтт®Альєтт®

фунгіциди Альєтт

Системний фунгіцид проти пероноспорозу огірків, ріпаку, хмелю, цибулі та фітофторозної гнилі плодів суниці

Загальна назва: фосетил алюмінію, 800 г/кг

Тип формуляції: порошок, що змочується

 

Властивості:

Альєтт® — системний фунгіцид захисної дії. Швидко проникає в середину рослини і переміщується з нисхідним і висхідним рухом. Впливає на проростання грибкових спор і блокує подальше розповсюдження хвороби. Препарат також посилює захисні властивості рослин проти проникнення інфекції в середину рослини.


Огірки часто зазнають несподіваного нападу такої хвороби, як несправжня борошниста роса або пероноспороз, збудником якої є гриб Peronospora cubensis. Ця хвороба розвивається в умовах дуже теплої погоди і підвищеної вологості. Пероноспороз проявляється у вигляді округлих і чотирикутних жовто-бурих плям, які з нижнього боку вкриті сіро-фіолетовим нальотом. У разі сильного ураження листки стають крихкими, уражена тканина випадає, а листок стає дірчастим або від нього залишається лише черешок.

Хміль дуже чутливий до такої хвороби, як несправжня борошниста роса, яка спричиняється збудником Pseudoperonospora humili. Це найбільш шкодочинна хвороба хмелю, зрештою найнебезпечніша для листової поверхні. Тому щорічно хмільники потребують значної кількості обробок. Для забезпечення надійного захисту найбільш вразливих до хвороб сортів хмелю, потрібно обробляти їх понад 15 разів впродовж сезону із застосуванням традиційних контактних фунгіцидів.

Цибуля також уражається несправжньою борошнистою росою (Peronospora destructor) і потребує багаторазових обробок традиційними фунгіцидами.

 

Застосування:


Культура Норма витрати Обробка Макс. кратність обробок Строк від останньої обробки до збирання врожаю
Ріпак
озимий і ярий
1,2-1,8 кг/га 0,3%-ною водною суспензією препарату проти пероноспорозу на озимому ріпаку 2 30 днів
      на ярому ріпаку 1 30 днів
Хміль 3,0-5,0 кг/га 0,17-0,3%-ною водною суспензією препарату проти пероноспорозу   2 20 днів
Цибуля (насінники) 1,2-2,0 кг/га 0,4%-ною водною суспензією препарату проти пероноспорозу   5 20 днів
Огірки відкритого ґрунту 2,0 кг/га 0,3%-ною водною суспензією препарату проти пероноспорозу   3 7 днів
Суниці (розсадники) 4,0 кг/га Обробка проти фітофторозної гнилі плодів Для молодих насаджень — через місяць після висаджування і повторно весною наступного року

Для сформованих плантацій
2 через місяць після висаджування і повторно весною наступного року.


вперше після збирання врожаю, вдруге — через місяць, втретє — весною наступного року

 

Приготування робочого розчину:

400-600 л/га (на хмелеві 1000-3000 л/га, залежно від вегетативної маси хмільника).

У бак з водою висипати потрібну кількість препарату. До того, як перемішувати розчин, залиште його на деякий час, щоб препарат просяк водою, а потім ретельно перемішайте для отримання однорідного робочого розчину.

 

Особливості застосування:

Варто пам'ятати, що Альєтт® є профілактичним препаратом, який підсилює функції захисту рослин від патогену. Тому перший обробіток слід проводити завчасно. У крайньому випадку, обробіток Альєтт® слід проводити при появі перших ознак хвороби рослини.

 

Сумісність:

Не змішувати Альєтт® з препаратами на основі міді, а також з азотними добривами для позакореневих підживлень. Усі інші суміші потребують випробовування на сумісність.

 

Переваги:

  • фунгіцид класу повної висхідної і нисхідної дії проти грибів классу ооміцетів, що забезпечує кращий захист культур порівняно з фунгіцидами контактної дії
  • швидко проникає в рослину, що дозволяє запобігти змиванню препарату дощем або при поливі
  • фунгіцид довготривалої дії, що дозволяє скоротити число обприскувань; при цьому забезпечується захист навіть нових пагонів
  • не викликає у культури резистентності до фунгіцидів

 

Реєстраційне посвідчення
» Завантажити

Паспорт безпеки речовини
» Завантажити