Інсектициди Актеллік 500 ЕС | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » АктеллікАктеллік

інсектициди актеллік

Актеллік 500 ЕС к.е.
Інсектицид широкого спектра дії для захисту сільськогосподарських культур та боротьби зі шкідниками запасів

 

Діюча речовина: Піриміфос-метил 500 г/л
Хімічна група: Фосфорорганічні сполуки
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 5 л
Препаративна форма: Концентрат емульсії

 

Призначення: Актеллік 500 ЕС к.е. несистемний фосфорорганічний інсектицид з акарицидним ефектом, контактно-шлункової дії, призначений для захисту садових, декоративних та інших сільськогосподарських культур відкритого та закритого ґрунту від комплексу листогризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів. Завдяки фумігантним властивостям та стійкості на інертних поверхнях Актеллік 500 ЕС к.е. застосовується для обробки складських приміщень та зерна при зберіганні проти комплексу шкідників запасів.

Спосіб використання: Для обробки рекомендуються тракторні обприскувачі. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте обєм робочої рідини згідно з нормою витрат на культурі. Після роботи з препаратом ретельно промити бак, штанги та форсунки обприскувача. Обприскування проводять у ранкові або вечірні години. Оптимальні години для проведення захисних робіт: з 6 по 9 ранку або з 7 по 9 вечора в безвітряну суху погоду при температурі не вище +25°С. Не допускати знесення препарату на сусідні культури.

Сумісність: Актеллік 500 ЕС к.е. сумісний з більшістю пестицидів. Однак у кожному конкретному випадку препарати, що змішуються, слід перевіряти на сумісність.

 

Переваги:
  • Контролює широкий спектр шкідників
  • Розширена реєстрація, в тому числі для дезінсекції приміщень та використання в теплицях, на декоративних культурах, трояндах
  • Має потужний фумігантний ефект, що допомагає знищити шкідників у важкодоступних місцях
  • Має стримуючу акарицидну дію
  • Безпечніший для користувачів, ніж інші ФОС-сполуки