Інсектициди Актара 240 SC | 4 Сезони

 
 
 


4 Сезони » АктараАктара

інсектициди Актара

Актара 240 SC к.с., Актара WG в.г.
Інсектицид кишково-контактної та системної дії для захисту зернових, гороху, цукрових буряків, картоплі, овочевих, плодових та технічних культур від шкідників. Унікальний новий механізм дії виключає розвиток перехресної стійкості до цього препарату.

 

Діюча речовина: 240 г/л тіаметоксаму + 250 г/кг тіаметоксаму
Хімічна група: Неонікотиноїди
Класифікація ВООЗ: ІII клас (малотоксичні)
Упаковка: 0,25 л
Препаративна форма: Концентрат суспензії, водорозчинні гранули

 

Спосіб застосування: Об’єм робочого розчину залежить від культури та обладнання. Томати, баклажани, перець солодкий, тютюн, капуста: Замочування коренів розсади у 0,2% розчині препарату перед висадкою у ґрунт при температурі 18 – 23°С, на 1,5 – 2 години з розрахунку літр розчину на 250 рослин. Картопля: внесення в рядки при посадці бульб. Суниця: після збору врожаю внесення методом поливу рослин 0,25% розчином або способом шпринцювання, 100 – 150 мл на одну рослину. Сосна (лісові насадження): одноразове замочування коренів рослин у бовтанці перед посадкою. Зробити робочий розчин препарату Актара 240 SC к.с., Актара WG в.г. з концентрацією 0,25% та додати до однородної густої маси глину або натрій КМЦ. Перед висадкою занурити кореневу систему саджанців у бовтанку. На 450 саджанців витрачається 10 літрів бовтанки. Гіркокаштан звичайний: ін’єкція у стовбури дерев (через 10 – 15 см на висоті 1,0 – 1,5 м) до початку сокоруху за допомогою аплікатора із закоркуванням отвору герметиком. Сади: наземна обробка. Озима пшениця: авіаційне обприскування. Польові культури: наземна обробка. Оптимальні години для проведення захисних робіт: з 6 по 9 ранку або з 7 по 9 вечора в безвітряну суху погоду при температурі не більше +25°С.

Сумісність: Перед застосуванням препарату для бакових сумішей, слід спочатку провести тест на сумісність хімічних речовин.

 

Переваги:
  • Тривалий захисний період (21 – 60 днів залежно від норми та способу застосування)
  • Широкий спектр дії – зареєстрований у світі проти більш, ніж 100 шкідників
  • Цілісний захист всієї рослини – за рахунок найвищої системності з поміж інших препаратів
  • Безпечніший для користувачів, ніж більшість інших препаратів
  • Наявність «вігор»-ефекту за умови ґрунтового застосування